Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс: +380 (67) 364 29 74
Навчання & чіп: +380 (67) 360 44 32
Кошик

АВТОМОБІЛЬНІ КОНДИЦІОНЕРИ І ЗАПЧАСТИНИ

Автономні автомобільні кондиціонери та запчастини до них

Автономні автомобільні кондиціонери або - паркувальні - це кондиціонери, які споживають мало електроенергії і розроблені спеціально для використання у сільгосптехніці, вантажних автомобілях, мікроавтобусах і т.п. Водії вантажних автомобілів практично живуть в машині і тому якісна система кондиціонування їм просто необхідна. Автомобільний автономний кондиціонер необхідний для підтримки температури в салоні на час стоянки, а так як стоянка може бути тривалою, необхідний кондиціонер здатний працювати незалежно від роботи двигуна. Крім кондиціонерів найкращої якості, Світахо пропонує придбати запчастини до обігрівачів WEBASTO та багато іншого.

Автономні автомобільні кондиціонери - головні переваги

Головна особливість такого кондиціонера в тому, що він здатний охолоджувати салон автомобільного засобу в умовах тривалої стоянки з вимкненим двигуном. Також до його плюсів можна віднести компактність, ефективність, економічність і надійність. Якщо Ви вирішили купити автономний кондиціонер для своєї машини, то Ви повинні знати, що вони бувають електричні і водяні.

Типи автономних кондиціонерів

Також автономні кондиціонери підрозділяються на навісні і дахові. Дахові кондиціонери відрізняються зручним дизайном і обтічною формою. Такі кондиціонери встановлюються на люк, призначений для провітрювання.


Різні моделі автомобілів відрізняються різними функціями. Деякі з них має системи контролю температур. Навісні кондиціонери використовують в тому випадку, якщо встановити надаховий кондиціонер неможливо. Також у нас в інтернет-магазині можна придбати тахографи, і інші прилади, які будуть дуже корисні для вашого автомобіля.

Сервіс кондиціонерів Світахо

У нас Ви можете зробити повний сервіс кондиціонерів всіх марок і модифікацій. Компанія Світахо пропонує наступні послуги:

  • Заправка системи фреоном;

  • Професійна діагностика та перевірка технічного стану системи кондиціонування;

  • Чистка та антибактеріальна обробка всієї системи та повітряних каналів автомобіля;

  • Ремонт шлангів;

  • Перевірка системи азотом;

  • Пайка алюмінієвих радіаторів;

  • Заміна фільтрів салону;

  • Ремонт механічних частин і з'єднань.

Роботи проводяться висококваліфікованими фахівцями. Для перевірки системи застосовується технологія з використанням азоту. Заправка здійснюється за допомогою повністю автоматичного апарату французької фірми Actia Muller. Використовуються клапани, ущільнювальні та витратні матеріали виробництва німецької фірми Wurth. Все це гарантує те, що Ви отримаєте послуги найвищої якості та гарантію комфорту в кабіні Вашого автомобіля. Маємо великий досвід роботи не тільки зі штатними, а й зі стоянковими (даховими) кондиціонерами, «водяними» кондиціонерами (замість холодоагенту - технологія на основі випаровування води), автобусними кондиціонерами, які працюють на холодоагенті R134a.

Автономний кондиціонер ByCool Mochila
Уточнюйте у менеджера
Автономний водяний кондиціонер ByCool Mochila забезпечує прохолоду в салоні без запуску двигуна, без використання палива. Високоефективні компактні охолоджувачі серії А призначені для установки на задню стінку кабіни вантажівок, коли немає можливості встановити дахових блок. Установка даного устатку..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Автономний кондиціонер Bycool FLAT
Уточнюйте у менеджера
Автономний водяний кондиціонер By Cool FLAT забезпечує прохолоду в салоні без запуску двигуна, без використання палива. Високоефективні компактні охолоджувачі серії By Cool FLAT з фільтром тонкого очищення (з карбоновим фільтром) створюють в середині транспортного засобу комфортну тепмература за рах..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Автономний кондиціонер Minicool Compact N & D 3.0
Уточнюйте у менеджера
Mini Cool Compact N & D 3.0 забезпечує прохолоду в салоні без запуску двигуна і використання палива. Практично безшумний. Має 2 компресора. Повністю заправленим. Споживає тільки енергію від АКБ або генератора. Використовуєтся для підтримки комфортної температури в малих кабінах кранів, вантажіво..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Кондиціонери Compact Cooler 4е
Уточнюйте у менеджера
Постійне технічне вдосконалення кондиціонерів "Вебасто" спрямоване не тільки на підвищення їх продуктивності і надійності, але і на послідовне зниження як їх продажної ціни, так і витрат на установку і обслуговування - таким чином, для все більшого числа автовласників і виробників установка кондиціо..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Кондиціонери Compact Cooler 5
Уточнюйте у менеджера
Кондиціонери нового покоління Compact Cooler мають повітророзподільну панель, яка монтується на стелі кабіни або салону. На ній розташовані вимикач і регулятор подачі холодного повітря, розрахований на 3 швидкості. Compact Cooler можна використовувати при будь-якої вологості повітря: конструкція от..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Кондиціонери Compact Cooler 8
Уточнюйте у менеджера
Compact Cooler 8 використовуються для підтримки оптимального клімату в кабінах і спальних відсіках важких вантажівок, автобусів, салонах кемперов і мікроавтобусів місткістю до 16 чол. Цю модифікацію можна дообладнати клапаном, що дозволяє переходити на режим підмішування, в якому 30% охолоджуваного ..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Кондиціонери Aerosphere Midi
Уточнюйте у менеджера
Кондиціонер для малих і середніх автобусів - Висока холодопродуктівність - Великий потік повітря - Безшумність в роботі - Низькі експлуатаційні витрати - Аеродинамічний дизайн - Має функцію подачі свіжого повітря і функцією підігріву повітря.   Технічна характеристика: Потужність охо..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Кондиціонери Aerosphere World
Уточнюйте у менеджера
Кондиціонер Aerosphere сконструйовані за модульним принципом: випарник і конденсатор є два окремі блоки, які закриті відкидними кришками. Це дозволяє компонувати модифікації системи з різною продуктивністю і оснащенням. Монтаж кондиціонера не залежить від конструкції каркасу даху автобуса, а можливі..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Кондиционеры Citysphere
Уточнюйте у менеджера
Комфорт в салоні створюється за рахунок охолодження не всього обсягу в цілому і одночасно, а невеликого шару повітря під стелею салону зі створенням в цьому шарі сильного повітряного потоку, не допускаючи виникнення протягів в тому шарі, де знаходяться люди.   Крім того, компресор Citysphere ма..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)