Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс тахо: +380 (67) 364 29 74
Навчання тахо: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Радіостанції

Радіостанції для далекобійників

Радіостанції для далекобійників займають сьогодні основний сегмент реалізованих засобів радіозв'язку на СВІТАХО для транспортної сфери. Кількість товарів, що транспортуються автомобілями постійно збільшується. Відповідно розтане і значимість логістики. Коротше кажучи, точність і оперативність доставки стали пріоритетними умовами в цій галузі послуг. Як координувати свої дії в шляху, якщо мобільний зв'язок не завжди доступна і за ціною і за умовами покриття того чи іншого оператора. І тут автомобільна радіостанція стає незамінною.

Купити автомобільні рації ви зможете в інтернет-магазині СВІТАХО, який є лідером оптово-роздрібних продажів в сегменті автомобільних радіостанцій.

Сучасні авто рації для далекобійників - це досить потужні засоби радіозв'язку з більш розширеним функціоналом. І відповідно - більш дорогий ціновий сегмент, т. К. Здатні тримати зв'язок на відстані багатьох кілометрів

Можливість варіювати ціни на авторації, робить їх вибір по потужності і радіусу дії, куди більш гнучким.

Якщо авторадізв'язок впливає лише на економічні показники компаній-перевізників, то в умовах ПП рації для авто служби МНС, швидкої допомоги, міліції можуть зберегти життя і здоров'я людини.

Ще одна зі сфер використання радіостанції для авто - комунальна служба. Ця сфера послуг функціонує цілодобово. Від їх злагодженої роботи залежить наш комфорт і затишок в містах. І, як раз, автомобільні рації дозволяють забезпечити таку злагодженість дій.

Сьогодні радіостанції в машину можна купити в компанії СВІТАХО, яка веде продажів рацій для далекобійників та комунальників у самому широкому асортименті. При цьому, ми гарантуємо якісне електро обладнання та ремонтний супровід.
Присутність рації в автомобілі є не тільки практичним, але і психологічним помічником шофера.

Дізнатися ціни на автомобільні радіостанції ви можете, зателефонувавши за телефонами наших ліній. Професійні консультанти, які проходять постійні тренінги та семінари по радіозв'язку, завжди готові будуть прийти вам на допомогу. Зручний інтерфейс нашого інтенет-магазину СВІТАХО і навігація по сайту, допоможуть в лічені секунди вибрати радіостанції будь-яких технічних характеристик і марок, та їх ремонтний супровід.

Класична радіостанція, що перевидається з оновленням компонентів з 1998 року. Необхідний набір функціональних можливостей забезпечить виконання головної функції радіостанції – надійного зв’язку. 40 каналів, два діапазона АМ/FM.ПРАЦЮЄ В СІТЦІ «PL»! 26,960 – 27,400 МГ..
2,397.75 грн.
Мультидіапазонна радіостанція Midland M88 з широким спектром функціональних можливостей та налаштувань. Різні методи монтажу в автомобіль: в штатне місце типорозміру DIN без використання спеціальної шахти, на дужку на панель приладів, на скло з використанням надійного кріплення-присоски. Підтримка в..
4,830.00 грн.
ПЕРША МУЛЬТИМЕДІЙНА !!! Midland M10 - модель з лінійки оновлених, сучасних, мультимедійних CВ-радіостанцій. Вбудований фільтр NB (Noice Blanker System) - забезпечить усунення перешкод (наведень) від бортової електромережі автомобіля. Автоматичний вбудований фільтр ANL (Automatic Noise Limiter) - за..
2,649.95 грн.
MIDLAND M-20 мультидіапазонна радіостанція з широким спектром налаштувань. Системи шумопоглинання DS (Digital Squelch), NB (Noise Blanker System), ANL (Automatic Noise Limiter) за потребою користувача можуть бути увімнкені в любому порядку. Вбудована шкала S-метра вкаже на якість прийому-передачі си..
3,270.26 грн.
M ZERO PLUS - СіБі радіостанція, яка відрізняється надзвичайно компактними розмірами, простотою у використанні і наявністю всіх основних функцій автомобільної рації. На відміну від більш ранньої моделі M ZERO, версія «PLUS» працює і в АМ, і в FM модуляції. M ZERO PLUS спроекто..
1,973.40 грн.
Багатофункціональна, мультидіапазонна портативна СВ радіостанція. Можна використовувати як переносну, і як автомобільну. Живлення: акумулятори (або батарейки) АА, перехідник живлення від прикурювача автомобіля.Функції:Сканування за двома заданими каналами (DW) Перемикання рівня ви..
4,707.87 грн.
Радиостанція безліцензійного PMR діапазону призначена для поціновувачів полювання, риболовлі та активного відпочинку на природі. 24 канали зв'язку та 38 СТССSS тонів забезпечать всі потреби у вільному спілкуванні. Завдяки кабелю USB-miniUSB -  за..
1,973.40 грн.
MIDLAND G7 PRO – радіостанція для поціновувачів активного способу життя. Піші походи, страйкбол, альпінізм, полювання – зі всіма цими задачами радіостанція справиться на «відмінно»! Завдяки потужним комплектуючим рекомендована до використання будівельникам, складськими праців..
3,129.50 грн.
КОМПЛЕКТ:  РАДІОСТАНЦІЯ М-10 + АНТЕНА MINI MOBILE + ШАХТА! ! !ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИЗАГАЛЬНІКанали (див. таблицю діапазону частот)Діапазон частот*   26.565-27.99125 MHzРобочий цикл (% за 1 годину) TX 5% - RX 5% - в очікуванні 90%Контроль частот PLLДіапазон робо..
4,002.00 грн. 4,181.75 грн.
Особливості:-   Тангента подвійної дії – аналогова передача, передача через CBTalk App -   Функція Hands-Free для відповіді на дзвінки -   Можливість прослуховування музики по BluetoothХарактеристики:Динамік 3 Вт Подвійна клавіша ..
3,199.19 грн.
Особливості:-    Тангента подвійної дії – передача в єфір з використанням BT адаптера WA-CB 2 pin, передача через CBTalk App-    Функція Hands-Free для відповіді на дзвінки-    Можливість прослуховування музики по Bluetoot..
3,668.73 грн.
Радиостанція безліцензійного PMR діапазону призначена для поціновувачів полювання, риболовлі та активного відпочинку на природі. 24 канали зв'язку та 38 СТССSS тонів забезпечать всі потреби у вільному спілкуванні. Компактний розмір не займе багато місця&nb..
3,241.97 грн.
Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)