Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс: +380 (67) 364 29 74
Навчання & чіп: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Обладнання та аксесуари

Обладнання та аксесуари для тахографів

Обладнання та аксесуари для тахографів відіграють визначну роль в користуванні. Сам по собі тахограф - це звичайний прилад для здійснення контролю. Народження цього приладу довелося на момент стрімкого розвитку автомобільних перевезень. Метою створення його стало непомірне бажання роботодавців контролювати правила пересування транспортного засобу і вантажу, а саме, встановлений маршрут і терміни доставки. Саме тому перші тахографи проводилися компаніями, які випускають годинник.

Час вносить свої вимоги в зміну запитів і до людей, і до техніки. Багато водіїв в гонитві за більш високими заробітками готові були проводити в дорозі по кілька діб, практично не відпочиваючи. Дана ситуація призводила до транспортних пригод, а часто і до людських жертв. Необхідність підвищення вимог до безпеки праці призвела до того, що обладнання та аксесуари для тахографів відзначають і час проведений водієм у дорозі, і швидкість руху. Такі нововведення стали правилом для міжнародних вантажо- і пасажироперевезень.

Щоб уникнути проблем з різночитання показників приладу в різних країнах, запис даних проводиться на смарт-картах кожного водія в символьній формі. Однак проблеми можуть виникнути і з іншого боку, а саме, може виникнути неправильне налаштування і калібрування приладу. З метою запобігання цьому слід проводити діагностику. Допоможе в цьому - обладнання для тестування тахографів:

  • Тахотестер - основний прилад тесту роботи тахографів;
  • Вимірювачі коефіцієнта - для тестового виміру даних на короткій ділянці шляху;
  • Картрідери - для зняття показань з пам'яті приладу і смарт-карт водійського персоналу;
  • Вимірювачі радіуса ведучих коліс - для калібрування розрахунку пройденого шляху;
  • Пломбіратори та пуансони - для опломбування приладів і запобігання несанкціонованого розкриття.

Важливу роль в правильності показань грає і процес установки тахографа. При використанні кустарного устаткування для установки тахографа - проблеми однозначно гарантовані. Особливо важливе значення, при перевірці приладу, має наявність пломб на контрольних містах. Для цього необхідно мати пломбіратор і купити пуансон, в ряді випадків - пуансон для труб.

Також у нас можна придбати зчитувачі і програмне забезпечення для тахографів.

CAN-BUS інтерфейсПри використанні UDC-301 TAXI водій може бути впевнений в правильності роботи таксометра та в безпеці автомобіля. Застосовують для отримання сигналу швидкості з CAN-шини автомобіля. Використовується у випадках, коли в автомобілі неможливо встановити стандартний датчик швидкості..
Ціна: 5,788 грн (з ПДВ)
Система «e-TOLL» — це сучасне рішення, розроблене Головою Національної казначейської адміністрації для стягування зборів за проїзд по платних ділянках доріг у Польщі. Система ґрунтується на технології визначення місцязнаходження користувача з використанням супутникового позиціонування та віртуальних..
Ціна: 6,285 грн (з ПДВ)
Навчальний прилад Світахо незамінний для навчання водіїв, керівників транспортних фірм та сервісів по цифрових тахографів. Він створений відповідно до всіх сучасних вимог транспортних фірм. Навчальний прилад дає можливість симулювати роботу цифрового тахографа. Конструкція приладу дозволяє показати..
Ціна: 40,165 грн (з ПДВ)
Таймер Tacho Timer3 допомагає ефективно продовжити час водіння і зберегти відпочинок або паузу безперервними, при будь-якій необхідності зрушити машину з місця. Він дозволяє пересуватися в пробках або робити інші, такого роду переміщення, при цьому дотримуватися основного принципу: в дану хвил..
Ціна: 3,897 грн (з ПДВ)
Optimo2 - це новітня технологія програмування тахографів, розроблена з урахуванням користувача. Спираючись на успіх програматора Optimo, Optimo2 включає в себе ті ж чудові програми та програмне забезпечення на основі новітньої технології Dell. Зосереджуючись на продуктивності та простоті використанн..
Ціна: 155,047 грн (з ПДВ)
Тахотестер ТС-1 - це багатофункціональний контрольно-вимірювальний прилад високої точності, який служить для перевірки автомобільних тахографів. Тахотестер ТС-1 дає можливість тестування всіх типів тахографів (в тому числі і цифрових), які зараз є на ринку.  Особливості: Універсальний ..
Ціна: 66,785 грн (з ПДВ)
Сканер для тахокарт
Уточнюйте у менеджера
Cканер для швидкого сканування тахокарт і обробки в програмі Tachospeed. Сканує до 30 тахокарт в хвилину. Дозволяє отримати повне зображення тахокарти високої якості, що в подальшому економить час оператора при обробці тахокарт в програмі Tachospeed. Крім того, швидко виконує звичайну ..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Додатковий прилад до тахотестера ТС-1, наявність якого дозволяє якісно і без втрати точності здійснювати адаптацію тахографів на вимірювальній ділянці довжиною від 20 метрів.  Для використання комплекту необхідно встановити світловідбиваючі стійки на початку і наприкінці вимірюваль..
Ціна: 18,857 грн (з ПДВ)
Вимірювач радіуса коліс - це необхідне устаткування для пунктів сервісу тахографів. Його використовують для швидкого і зручного виміру ефективної довжини колеса. Перевагами цього пристрою є відмінна якість і довговічність. Складається вимірювач з основи, штанги з нанесеною на неї шкалою і ..
Ціна: 14,782 грн (з ПДВ)
 Устаткування для пункту сервісу тахографів. Відмінна якість і довговічність...
Ціна: 9,939 грн (з ПДВ)
Пломбіратор для свинцевих пломб використовується в пунктах сервісного обслуговування тахографів. Явними перевагами цього обладнання є відмінна якість і довговічність...
Ціна: 2,755 грн (з ПДВ)
Пуансон для пластикових пломб - це високоякісна вставка з твердосплавного матеріалу. Його використовують для нанесення відбитків на пластикові пломби...
Ціна: 3,142 грн (з ПДВ)
Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)