Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс тахо: +380 (67) 364 29 74
Навчання тахо: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Обладнання та аксесуари

Обладнання та аксесуари для тахографів

Обладнання та аксесуари для тахографів відіграють визначну роль в користуванні. Сам по собі тахограф - це звичайний прилад для здійснення контролю. Народження цього приладу довелося на момент стрімкого розвитку автомобільних перевезень. Метою створення його стало непомірне бажання роботодавців контролювати правила пересування транспортного засобу і вантажу, а саме, встановлений маршрут і терміни доставки. Саме тому перші тахографи проводилися компаніями, які випускають годинник.

Час вносить свої вимоги в зміну запитів і до людей, і до техніки. Багато водіїв в гонитві за більш високими заробітками готові були проводити в дорозі по кілька діб, практично не відпочиваючи. Дана ситуація призводила до транспортних пригод, а часто і до людських жертв. Необхідність підвищення вимог до безпеки праці призвела до того, що обладнання та аксесуари для тахографів відзначають і час проведений водієм у дорозі, і швидкість руху. Такі нововведення стали правилом для міжнародних вантажо- і пасажироперевезень.

Щоб уникнути проблем з різночитання показників приладу в різних країнах, запис даних проводиться на смарт-картах кожного водія в символьній формі. Однак проблеми можуть виникнути і з іншого боку, а саме, може виникнути неправильне налаштування і калібрування приладу. З метою запобігання цьому слід проводити діагностику. Допоможе в цьому - обладнання для тестування тахографів:

  • Тахотестер - основний прилад тесту роботи тахографів;
  • Вимірювачі коефіцієнта - для тестового виміру даних на короткій ділянці шляху;
  • Картрідери - для зняття показань з пам'яті приладу і смарт-карт водійського персоналу;
  • Вимірювачі радіуса ведучих коліс - для калібрування розрахунку пройденого шляху;
  • Пломбіратори та пуансони - для опломбування приладів і запобігання несанкціонованого розкриття.

Важливу роль в правильності показань грає і процес установки тахографа. При використанні кустарного устаткування для установки тахографа - проблеми однозначно гарантовані. Особливо важливе значення, при перевірці приладу, має наявність пломб на контрольних містах. Для цього необхідно мати пломбіратор і купити пуансон, в ряді випадків - пуансон для труб.

Також у нас можна придбати зчитувачі і програмне забезпечення для тахографів.

При використанні UDC-301 TAXI водій може бути впевнений в правильності роботи таксометра та в безпеці автомобіля. Застосовують для отримання сигналу швидкості з CAN-шини автомобіля. Використовується у випадках, коли в автомобілі неможливо встановити стандартний датчик швидкості і немає сигналу ..
4,658.00 грн.
Таймер Tacho Timer2 допомагає ефективно продовжити час водіння і зберегти відпочинок або паузу безперервними, при будь-якій необхідності зрушити машину з місця. Він дозволяє пересуватися в пробках або робити інші, такого роду переміщення, при цьому дотримуватися основного принципу: в дану хвил..
4,760.00 грн.
Optimo2 - це новітня технологія програмування тахографів, розроблена з урахуванням користувача. Спираючись на успіх програматора Optimo, Optimo2 включає в себе ті ж чудові програми та програмне забезпечення на основі новітньої технології Dell. Зосереджуючись на продуктивності та простоті використанн..
114,070.00 грн.
Тахотестер ТС-1 - це багатофункціональний контрольно-вимірювальний прилад високої точності, який служить для перевірки автомобільних тахографів. Тахотестер ТС-1 дає можливість тестування всіх типів тахографів (в тому числі і цифрових), які зараз є на ринку. Особенности:Універсальний ..
61,200.00 грн.
Cканер для швидкого сканування тахокарт і обробки в програмі Tachospeed.Сканує до 30 тахокарт в хвилину.Дозволяє отримати повне зображення тахокарти високої якості, що в подальшому економить час оператора при обробці тахокарт в програмі Tachospeed.Крім того, швидко виконує звичайну ..
16,956.82 грн.
Додатковий прилад до тахотестера ТС-1, наявність якого дозволяє якісно і без втрати точності здійснювати адаптацію тахографів на вимірювальній ділянці довжиною від 20 метрів. Для використання комплекту необхідно встановити світловідбиваючі стійки на початку і наприкінці вимірюваль..
16,320.00 грн.
Вимірювач радіуса коліс - це необхідне устаткування для пунктів сервісу тахографів. Його використовують для швидкого і зручного виміру ефективної довжини колеса. Перевагами цього пристрою є відмінна якість і довговічність.Складається вимірювач з основи, штанги з нанесеною на неї шкалою і ..
9,724.00 грн.
 Устаткування для пункту сервісу тахографів. Відмінна якість і довговічність...
6,324.00 грн.
Пломбіратор для свинцевих пломб використовується в пунктах сервісного обслуговування тахографів. Явними перевагами цього обладнання є відмінна якість і довговічність...
2,244.00 грн.
Пуансон для пластикових пломб - це високоякісна вставка з твердосплавного матеріалу. Його використовують для нанесення відбитків на пластикові пломби...
2,720.00 грн.
Пуансон для пластикових пломб - це високоякісна вставка з твердосплавного матеріалу. Його використовують для нанесення відбитків на свинцеві пломби...
2,720.00 грн.
Тахотестер аналогово-цифровий МКІІ
Уточнюйте у менеджера
Особливості:Основний прилад в пункті сервісу тахографів. Надійний в користуванні. Працює з усіма аналоговими і цифрових тахографами.Даний програматор можна використовувати з усіма доступними типами електронних тахографів, а саме Stoneridge VR1400 / 8300/8400/2400 / SE5000, Kienzle 1..
0.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 18 (2 сторінок)