Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс тахо: +380 (67) 364 29 74
Навчання тахо: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Зчитувачі та програмне забезпечення (ПЗ)

Тахографи - це сучасні пристрої, що дозволяють здійснювати контроль не тільки над швидкісним режимом автомобіля, але і маршрутом руху, часом відпочинку і роботи водія. Більш просунуті моделі «запам'ятовують» ще й спроби злому і проникнення в систему контролю.

Серед найбільш популярних видів аналогових і цифрових модулів для розшифровки тахокарт, аналізу даних з тахографів і чіп-карток водіїв можна виділити різні версії програми Tachospeed. Спектр можливостей настільки великий, що можна підібрати продукт, як з невеликим набором функцій, так і професійну версію.

Наприклад, аналоговий модуль TACHOSPEED MINI + 2 А містить базовий набір функцій, який містить:

  • Одностороннє сканування до 12 карт за хвилину;
  • Автоматичне зчитування робочого часу водія і кілометражу з тахокарти;
  • Архівування та перегляд даних з тахокарт і чіп-карток водіїв;
  • Підрахунок реального витрати палива, базуючись на заповненні повного бака паливом;
  • Нагадування про важливі події;
  • І інші функції, які дозволяють оператору здійснювати повноцінний контроль над діями невеликої кількості транспортних засобів.

Більш великі можливості надає програмне забезпечення для тахографів TACHOSPEED PRO + 1 A + D + КОНТРОЛЬНИЙ МОДУЛЬ. Воно дозволяє контролювати з одного робочого місця від 50-ти до 100-а машин, створювати звіти про порушення режиму роботи і відпочинку за допомогою додаткового модуля. Програма сумісна з усіма зчитувачами.

Ще слід зазначити ПО для тахографів AC931553 T-Store Standard для мінімальних потреб споживача або AC931411 T-Store Workshop, яка покликана вирішувати більш складні завдання. Обидва продукти хоч і сильно відрізняються за своїм обсягом і складністю не вимагають спеціального навчання оператора, випускаються різними мовами і мають зручним інтерфейсом.

Також у нас можна придбати запчастини і комплектуючі до тахографа.

Зчитувач TS Pro Зчитувач TS Pro
Новий Під замовлення Під замовлення
TS Pro - це компактний пристрій для вивантаження даних з карти водія і цифрового тахографа. TS PRO дозволяє вивантажувати дані в будь-якому місці через вбудований зчитувач смарт-карт і вбудовану систему харчування. Дані картки водія можна вивантажувати двома способами: через цифровий тахограф і безп..
9,108.00 грн.
Зчитувач даних з чіп-карток водіїв і цифрових тахографів СВІТАХО у поєднанні з програмним забезпеченням для архівування і аналізу даних , який підходить для всіх перевізників: професійний транспорт, приватні перевізники, підприємці, установи тощо.Завдяки вбудованому зчитувачу карток, дані з карт..
8,000.00 грн. 8,901.00 грн.
Пристрій для завантаження і аналізу даних DLK Pro TIS-Compact відкриває безліч можливостей, виступаючи як комплексне рішення для управління даними тахографів. У комплект входить все необхідне обладнання для виконання встановлених законом вимог в області завантаження і аналізу інформації тахографів. ..
17,250.00 грн.
Прилад для зчитування даних OPTAC - це одне з найбільш гнучких з наявних на ринку рішень.- Дозволяє завантажувати дані безпосередньо з внутрішньої пам'яті будь-якого сертифікованого цифрового тахографа.- Оснащено вбудованим роз'ємом для зчитування смарт-карт водіїв.- Його просто ..
13,179.00 грн.
Зчитувач Digifob дозволяє простим способом переглядати дані з карти водія цифрового тахографа. Робити це може як і сам водій, так і диспетчер.Він розроблений з урахуванням всіх вимог з безпеки водія, а також допомагає відповідати законам ЄС.Технічні характеристики:Літій-іонний акумуля..
3,974.40 грн.
D-Box 2 це портативний пристрій, сумісний з усіма видами тахографів. З його допомогою можна зчитувати дані як з транспортного засобу через діагностичне гніздо, так і з карток, завдяки інтегрованому зчитувач. D-Box 2 - це універсальне рішення для задоволення потреб менеджерів автопарків, майстерень і..
7,866.00 грн.
Програмне забезпечення для пунктів сервісу тахографів. Це спеціальне повне рішення для сервісів тахографів зі зчитування, архівування і обробки даних з цифрових тахографів і карток майстерень. Це найскладніше ПЗ. Обов'язковий і незамінний елемент для пункту сервісу тахографів. Рішення д..
2,725.50 грн.
Програмне забезпечення для зчитування, архівування даних з цифрового тахографа і картки водія. Це, так званий, "бюджетний варіант" - простий і зрозумілий. Мінімально затратне рішення, яке забезпечує виконання вимог із збереження й архівування даних з цифрових тахографів і карток водіїв. Не..
3,208.50 грн.
Рішення для підприємств: зчитування, архівування і аналіз даних з цифрового тахографа Як виробник тахографа Smartach®, Actia займає лідуючи позиції в рішенні питань завантаження даних і програмного забезпечення. Actia® пропонує повний спектр програмного забезпечення від архівува..
1,621.50 грн.
Програмно-технічний комплекс OPTAC для перевізників
Уточнюйте у менеджера
Призначена для малих парків і водіїв-власників, це рішення дозволяє завантажувати, зберігати і переглядати всі дані водія і діяльність автомобіля...
0.00 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)