Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс: +380 (67) 364 29 74
Навчання & чіп: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Зчитувачі та програмне забезпечення (ПЗ)

ЗЧИТУВАЧІ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ (ПЗ)

Тахографи - це сучасні пристрої, що дозволяють здійснювати контроль не тільки над швидкісним режимом автомобіля, але і маршрутом руху, часом відпочинку і роботи водія. Більш просунуті моделі «запам'ятовують» ще й спроби злому і проникнення в систему контролю. На цей час використовують зчитувачі та програмне забезпечення (ПЗ) для детальнішого контролю та унеможливлення не запланованих поїздок.

Варто звернути увагу на те, що найчастіше застосовують зчитувачі та програмне забезпечення (ПЗ) для аналізу та зберігання даних.  Серед найбільш популярних видів аналогових і цифрових модулів для розшифровки тахокарт, аналізу даних з тахографів і чіп-карток водіїв можна виділити різні версії програми Tachospeed. Спектр можливостей настільки великий, що можна підібрати продукт, як з невеликим набором функцій, так і професійну версію. Наприклад, аналоговий модуль TACHOSPEED MINI + 2 А містить базовий набір функцій, який містить:

  • Одностороннє сканування до 12 карт за хвилину;
  • Автоматичне зчитування робочого часу водія і кілометражу з тахокарти;
  • Архівування та перегляд даних з тахокарт і чіп-карток водіїв;
  • Підрахунок реального витрати палива, базуючись на заповненні повного бака паливом;
  • Нагадування про важливі події;
  • І інші функції, які дозволяють оператору здійснювати повноцінний контроль над діями невеликої кількості транспортних засобів.

Більш великі можливості надає програмне забезпечення для тахографів TACHOSPEED PRO + 1 A + D + КОНТРОЛЬНИЙ МОДУЛЬ. Воно дозволяє контролювати з одного робочого місця від 50-ти до 100-а машин, створювати звіти про порушення режиму роботи та відпочинку за допомогою додаткового модуля. Програма сумісна з усіма зчитувачами.

Ще слід зазначити, зчитувач для тахографа AC931553 T-Store Standard для мінімальних потреб споживача або AC931411 T-Store Workshop, яка покликана вирішувати більш складні завдання. Обидва продукти хоч і сильно відрізняються за своїм обсягом і складністю не вимагають спеціального навчання оператора, випускаються різними мовами і мають зручним інтерфейсом.

Також у нас можна придбати запчастини і комплектуючі до тахографа.

Зчитувач СВІТАХОЗчитувач даних з чіп-карток водіїв і цифрових тахографів СВІТАХО у поєднанні з програмним забезпеченням для архівування і аналізу даних , який підходить для всіх перевізників: професійний транспорт, приватні перевізники, підприємці, установи тощо. Завдяки вбудованому зчитувачу кар..
Ціна: 13,357 грн (з ПДВ)
Зчитувач TS Pro TS Pro - це компактний пристрій для вивантаження даних з карти водія і цифрового тахографа. TS PRO дозволяє вивантажувати дані в будь-якому місці через вбудований зчитувач смарт-карт і вбудовану систему живлення. Дані картки водія можна вивантажувати двома способами: через цифро..
Ціна: 13,542 грн (з ПДВ)
Tacho5Safe — це 5-е покоління пристроїв для завантаження картки водія та тахографа, яке виділяється як функціональністю, так і можливостями. Завдяки підключенню Bluetooth його можна використовувати разом із мобільним додатком для автоматичного збереження завантажень у ваш обліковий запис користувача..
Ціна: 16,978 грн (з ПДВ)
Зчитувач VDO ДЛК PROПристрій для завантаження і аналізу даних DLK Pro TIS-Compact відкриває безліч можливостей, виступаючи як комплексне рішення для управління даними тахографів. У комплект входить все необхідне обладнання для виконання встановлених законом вимог в області завантаження і аналізу інф..
Ціна: 26,000 грн (з ПДВ)
Зчитувач OPTAC Зчитувач OPTAC
Уточнюйте у менеджера
Зчитувач OPTACПрилад для зчитування даних OPTAC - це одне з найбільш гнучких з наявних на ринку рішень. - Дозволяє завантажувати дані безпосередньо з внутрішньої пам'яті будь-якого сертифікованого цифрового тахографа. - Оснащений вбудованим роз'ємом для зчитування смарт-карт водіїв. - Його ..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Прилад для зчитування Digifob 2Зчитувач Digifob дозволяє простим способом переглядати дані з карти водія цифрового тахографа. Робити це може як і сам водій, так і диспетчер. Він розроблений з урахуванням всіх вимог з безпеки водія, а також допомагає відповідати законам ЄС. Технічні характерист..
Ціна: 4,680 грн (з ПДВ)
Зчитувач Actia D-Box 2D-Box 2 це портативний пристрій, сумісний з усіма видами тахографів. З його допомогою можна зчитувати дані як з транспортного засобу через діагностичне гніздо, так і з карток, завдяки інтегрованому зчитувач. D-Box 2 - це універсальне рішення для задоволення потреб менеджерів ав..
Ціна: 22,750 грн (з ПДВ)
Програмне забезпечення Tachospeed: розширення на один комп'ютер (серверна версія)
Уточнюйте у менеджера
Програмне забезпечення для пунктів сервісу тахографів. Це спеціальне повне рішення для сервісів тахографів зі зчитування, архівування і обробки даних з цифрових тахографів і карток майстерень. Це найскладніше ПЗ. Обов'язковий і незамінний елемент для пункту сервісу тахографів.  Рішення д..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Програмне забезпечення Tachospeed: розширений контрольний модуль
Уточнюйте у менеджера
Програмне забезпечення для зчитування, архівування даних з цифрового тахографа і картки водія. Це, так званий, "бюджетний варіант" - простий і зрозумілий. Мінімально затратне рішення, яке забезпечує виконання вимог із збереження й архівування даних з цифрових тахографів і карток водіїв. Не..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Програмне забезпечення Tachospeed: розширення на один транспортний засіб
Уточнюйте у менеджера
Програмне забезпечення Tachospeed: розширення на один транспортний засібРішення для підприємств: зчитування, архівування та аналіз даних з цифрового тахографа Як виробник тахографа Smartach®, Actia займає лідерські позиції в розв'язанні питань завантаження даних і програмного забезпечення. Actia®..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)