Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс: +380 (67) 364 29 74
Навчання & чіп: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Опалювачі Webasto

 Webasto: купити ОПАЛЮВАЧІ Webasto Україна: автономку найвищої якості

Автономка  Webasto подарує комфортні відчуття та радість від водіння! Ось 2 основні причини купити цей опалювач в Україні вже сьогодні:

1. Передпусковий рідинний опалювач - забезпечує готовність двигуна до запуску і комфортну температуру в кабіні водія перед початком роботи.

​​2. Автономний повітряний обігрівач Webasto Україна - підтримує температуру в кабіні або вантажному відсіку, задану на пульті управління від +5 до + 30 ° С, без запуску двигуна.

Основні переваги рідинного та автономного повітряного опалювача:

 

Передпусковий рідинний опалювач Webasto

Автономний повітряний обігрівач Webasto

швидкий запуск двигуна у будь-який мороз

економить паливо

 

зменшує знос двигуна, уникаючи холодного пуску

зменшує витрати на поїздку

 

економія палива більш ніж на 20%

 

автономка знижує ризик простудних захворювань

 

при прогріванні автомобіля, Webasto гарантує теплий салон зі старту

 

може працювати в режимі вентилятора

 

чудове співвідношення ціни - якості

Webasto може використовуватися при перевезенні небезпечних вантажів

 

У нашому кліматичному поясі попередній прогрів салону автомобіля і двигуна взимку є необхідною умовою його тривалої та безпечної експлуатації. Все частіше власники автомобілів починають використовувати автономні опалювачі для обігріву салону і двигуна, і повітряні опалювачі Webasto для обігріву салону автомобілів.

Попередній підігрів двигуна забезпечує безпеку, екологічність, довговічність його роботи. Двигун відразу заводиться, зменшується навантаження на акумулятор, економиться час, знижуються шкідливі вихлопи і витрата палива. У водія немає необхідності бути за кермом у верхньому одязі, він може спокійно пристебнутися ременем і почати рух. Скло після обігріву салону залишаються чистими, не пітніють і не покриваються льодом і снігом. Поліпшується огляд і підвищується безпека руху.

МОНТАЖ WEBASTO Україна

Передпусковий обігрівач Webasto встановлюється в моторному відділенні. Він приєднується до паливної системи, електромережі і системи охолодження. Спалюючи паливо, він нагріває охолоджуючу рідину, власним насосом прокачує її через систему охолодження і нагріває двигун. Після нагріву контуру охолодження, обігрівач автоматично вмикає вентилятор системи охолодження, і тепле повітря починає надходити в салон. Обігрівач має систему автоматичного регулювання витрати палива. Для переважного обігріву салону автомобіля використовується автономний обігрівач Webasto.

Включення і тривалість роботи обігрівача встановлюються за допомогою спеціального програмованого таймера або через додаткову систему дистанційного керування з будь-якого телефону або смартфона. Таймер можна запрограмувати на три значення часу включення і роботу від десяти хвилин до години. У ньому можна поміняти режими «зима-літо», є ручне управління обігрівачем. Приймальний модуль системи дистанційного керування з антеною встановлюється поруч з обігрівачем Webasto. Він може бути запрограмований на п'ять телефонних номерів. Для роботи системи дистанційного керування потрібна окрема SIM-карта.

ЯК ПРАЦЮЄ АВТОНОМКА Webasto

Передпусковий підігрівач Webasto здійснює гарантований запуск двигуна при зовнішній температурі до -40 ° С і нижче. Обігрівач салону Webasto забезпечує комфортні умови для водія і пасажирів всередині автомобіля. На відміну від інших систем передпускового опалення, він не потребує зовнішнього джерела електрики, не залежить від конкретного місця, здійснює обігрів двигуна безпосередньо перед початком руху, може програмуватися на певний час роботи або управлятися дистанційно. Ціна рідинного опалювача і ціна автономного обігрівача салону Webasto доступна для широкого кола автовласників. При виникненні несправності автономних опалювачів, в продажу є великий вибір запчастин для всіх видів пристроїв.

У нас на сайті можна придбати тахографи, кондиціонери та запчастини до них, і інші прилади.

Обігрівач автомобільний Webasto AT 2000 ST
Уточнюйте у менеджера
ОБІГРІВАЧ АВТОМОБІЛЬНИЙ WEBASTO AT 2000 ST, пристрій, що забезпечує безпечний і ефективний запуск двигуна. Устаткування дозволяє швидко запустити мотор в сильний мороз, знижує ступінь зносу двигуна і економить паливо для прогріву салону. Пристрій, можливо, використовувати в якості вентилятора або гр..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Рідинний обігрівач для спецтехніки Thermo E 320/200
Уточнюйте у менеджера
Рідинний обігрівач для спецтехніки Thermo E 320/200Рідинний обігрівач для спецтехніки Thermo E 320/200 застосовують для обігріву двигунів автобусів, а також спецтехніки з бортовою мережею 24 В. Вони компактні і легко встановлюються, зручні в обслуговуванні завдяки модульної конструкції. Кабелі, штек..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Ріденевий обігрівач Thermo 90 ST 12v, 24v, дизель, бензин
Уточнюйте у менеджера
Універсальна модель з широким плавно регульованим діапазоном потужності застосовується на всіх типах комерційних автомобілів, в тому числі що перевозять небезпечні вантажі. Дизельна модифікація має функцію екстреного прогріву: при вставленому ключі запалювання включений з кабіни обігрівач протягом ..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Рідинний підігрівач для автобусів DBW 160
Уточнюйте у менеджера
Рідинні підігрівачі для автобусів Рідинні підігрівачі фірми "Spheros" встановлені в більш 150000 автобусах в світі - вагомий доказ компетентності та надійності. Вони компактні, тому можуть бути вбудовані навіть в автобуси з низьким рівнем підлоги. Контроль здійснюється автоматично блоко..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Рідинний підігрівач для автобусів DBW 350
Уточнюйте у менеджера
Рідинної підігрівач для автобусів DBW 350, DBW 160, DBW 230, DBW 300 в поєднанні з штатною системою опалення транспортних засобів служать для:Обігріву салону автомобілів, автобусів, катерів, будівельної та спеціалізованої технікиПопереднього прогріву двигуна водяного охолодження, відтавання стеколНа..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Ріденевий обігрівач Thermo Top EVO 4kw 12в, бензин, дизель
Уточнюйте у менеджера
Опалювачі Webasto серії Thermo Top забезпечують безпроблемний запуск двигуна, прогрітий салон, вільні від льоду і снігу скла ще до початку поїздки. На будь-який легковій машині, в найлютіший мороз! Підігрівачі Webasto Thermo Top призначені для використання на транспортних засобах з об'ємом дв..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Ріденевий обігрівач Thermo Top EVO 5kw 12v дизель, бензин
Уточнюйте у менеджера
Ефективне використання палива і збереження двигуна. Невеликий і добре відомий водяний обігрівач Thermo Top C попередньо нагріває кабіну і двигун до оптимальних стартових температур. Таким чином значно знижується навантаження на двигун через "холодні" запуски, і значно підвищується довговіч..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Обігрівач автомобільний EVO 3900
Уточнюйте у менеджера
Обігрівач автомобільний АТ EVO 3900 - це підвищений комфорт в кабінах і салонах вантажних автомобілів, мікроавтобусів, каютах судів, яхт, спеціалізованої техніки. Повітряний автономний обігрівач підходить для транспортних засобів тільки на дизельному паливі. Він допомагає створити хороші умови, як д..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Автомобільний обігрівач ВІД EVO 5500
Уточнюйте у менеджера
Автомобільний опалювач АТ EVO 5500 служить для:Обігріву салону, кабіни, вантажного відсіку фургонів і причепів, вантажу автомобіля, яхт, невеликих автобусів, кемперов, рятувальної техніки та інших транспортних засобів, необхідний швидкий нагрівВентиляції всередині автотранспорту, розморожування стек..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Рідинний підігрівач для автобусів DBW 230
Уточнюйте у менеджера
Рідинний підігрівач для автобусів DBW 230 компанії "Spheros" встановлюють в автобусах по всьому світу. Це є вагомим доказом надійності та компетентності. Оскільки дані обігрівачі компактні, вони можуть бути вбудовані навіть в автобуси з низьким рівнем підлоги. Блок управління автоматично здійснює ко..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Рідинний підігрівач для автобусів DBW 300
Уточнюйте у менеджера
Рідинні підігрівачі для автобусів Рідинні підігрівачі фірми "Spheros" встановлені в більш 150000 автобусах в світі - вагомий доказ компетентності та надійності. Вони компактні, тому можуть бути вбудовані навіть в автобуси з низьким рівнем підлоги. Контроль здійснюється автоматично блоко..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)