Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс тахо: +380 (67) 364 29 74
Навчання тахо: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Автономні опалювачі Brano

АВТОНОМНІ ОПАЛЮВАЧІ BRANO

Автономні опалювачі Brano купити в Україні можна в інтернет-магазині Світахо. Область застосування їх велика:

  • Для салонів мікроавтобусів
  • Сідельних тягачів
  • Трейлерів
  • Яхт, кунги та ін.

Дані опалювачі дуже зручні тим, що можна самому вибрати необхідну температуру. Піч має плавне регулювання потужності. З огляду на задані параметри, вибором режиму, управляє процесор. Чим нижче температура, тим більше тепла дає система.

Обігрівач, можливо укомплектувати ручним керуванням або таймером. Все залежить від бажання клієнта. Будь-яке управління дає можливість задати температурний режим. У теплу пору року можна використовувати вентилятор пристрою без включення обігріву. Термодатчик контролює температуру в салоні. Опалювачі дуже компактні (трохи більше дволітрового термоса). Можуть бути встановлені не тільки в кабіні автотранспорту, а й поза нею.

Автономні опалювачі Brano, або обігрівачі WEBASTO купити - означає створити комфортні умови для водія. і зробити його роботу більш продуктивною. Опалювачі працюють майже безшумно тим самим, забезпечуючи водієві відпочинок. Максимальна потужність акумулятора 35 Ватт. Спеціальна програма захищає батарею. При падінні напруги відбувається відключення пристрою. Наші співробітники подбають про своєчасну доставку. Також у нас можна придбати нові тахографи, реставровані, або б/у тахографи.

Опалювач ATESO ALFA використовується для обігріву кабіни вантажного автомобіля. Працює без підключення до водяного контуру автомобіля і незалежно від роботи двигуна. Таким чином, тепле повітря потрапляє у салон майже без будь-яких затримок, тихо та з мінімальними викидами.Ми забезпечим..
15,525.00 грн.
Опалювач BREEZE IV використовується для обігріву кабіни вантажного автомобіля. Працює без підключення до водяного контуру автомобіля і незалежно від роботи двигуна. Таким чином, тепле повітря потрапляє у салон майже без будь-яких затримок, тихо та з мінімальними викидами.D3 розшифровує..
23,287.50 грн.
Опалювач WIND IV призначений для обігріву кабін грузового автомобіля, салонів автомобілів, автофургонів, тяжаної техніки, караванів, неподвижних живих клеток, яхт і т. д., або тільки в режимі рециркуляції, або з можливістю забору повітря ззовні. Він не призначений для перевезення небезпечн..
24,667.50 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)