Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс тахо: +380 (67) 364 29 74
Навчання тахо: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Тахографи

ТАХОГРАФ ЦИФРОВИЙ В УКРАЇНІ

Роботу перевізників неможливо назвати особливо легким завданням. Постійна зміна погодних умов, тривала ( і не завжди гладка ) дорога і маса інших факторів створюють свої перешкоди. Немає особливої ​​різниці, перевозить людина великі вантажі або ж просто є водієм пасажирського автобуса. У будь-якому випадку з'являється необхідність у створенні встановленого графіка. Самостійно стежити за всіма показниками досить важко. Саме тому фахівці створили автомобільні тахографи. Перші моделі були механічні і вимагали масу доробок. Якщо водій хотів заробити більше грошей, то нехитрі маніпуляції допомагали йому в цьому. Сьогодні все злегка змінилося. Автомобільний тахограф був переобладнаний під цифрові технології. Якість роботи значно покращився. Був повністю виключений фактор людського втручання у функціонування системи.

Сучасний тахограф здатний відзначати не тільки періоди відпочинку і пересування транспортного засобу, але також має масу додаткових характеристик. Так, тахограф kienzle здатний фіксувати швидкість, відстань, яку було подолано, факти розтину його кришки і періоди зміни відпочинку роботою. Варто відзначити, що найчастіше тахограф автомобільний веде запис даних протягом 24 годин. Окремі моделі здатні фіксувати і більш тривалі періоди ( за умови існування такої необхідності ). У нас можна замовити ремонт тахографів. 

Якщо раніше тахографи могли встановлюватися залежно від побажань власника автомобіля, то сьогодні наявність таких пристроїв регулюється масою міжнародних домовленостей і законів. Так, без наявності цифрового тахографа, проїзд до європейських країн може бути попросту закритий для перевізника. В окремих випадках контролюючі органи також вимагають замінити механічні моделі на електронні тахографи.

Тахограф купити сьогодні не є великою проблемою. У пошуках відповідного пропозиції люди дуже часто вводять в пошукові системи фразу «продам тахограф ». У даному випадку не варто шукати економічних варіантів. Ціна на нові тахографи не настільки висока. Якщо підбирати тахографи, які були у користуванні, то заощадити вдасться не багато, а прослужить такий пристрій не дуже довго. Завжди віддавайте перевагу новим моделям від перевірених виробників.

Тахограф цифровий буде оптимальним придбанням для власника будь-якої фірми, яка так чи інакше пов'язана з перевезеннями вантажів. Тахографи в Україні дають можливість контролювати практично всі пересування і дії автомобіля, що дозволяє вести більш ефективну роботу в даній сфері.

Електронний тахограф вже давно перестав бути простим фіксатором важливої ​​інформації. Тахографи автомобільні є не тільки надійними помічниками, а й тими пристроями, які піклуються про нормальний стан водіїв. Якщо цього пристосування ще немає в вашому автомобілі, тоді потрібно серйозно задуматися про його якнайшвидшому придбанні. Купити радіостанції, та інші приладі можна на сайті.

“Тахографи: просто та доступно” -  це не лише навчальний посібник, це необхідна шпаргалка для водіїв, підприємств, тощо. Він розроблений тахо-спеціалістами і в доступній формі дозволяє розібратись із законодавчими та технічними питаннями.Увесь матеріал у посібнику роз..
85.22 грн. 156.98 грн.
Тахокарти - це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу покритої з одного боку тонкими шарами спеціального воску. Верхній шар - білий, на ньому розграфлена лінії для записів, а нижній шар - чорний. Тиск від пера тахографа викликає стирання нижнього чорного шару. Таким чином, на тахокарт зал..
118.68 грн. 146.28 грн.
Цифровий тахограф Stoneridge тепер з технологією Duo. Тахограф отримав сертифікацію 27 березня 2012р., І слідом за тахографом 2011 року з «Правилом Однією Хвилини» він знову перший на ринку пропонує нові можливості, які допоможуть водіям більш ефективно управляти своїм часом. Нові функції надають во..
18,630.00 грн.
При замовленні від 50 шт ціна - 75 грн з ПДВПаперові рулони EKO сумісні з усіма торговими марками цифрових тахографів. Відповідаючи дуже суворим вимогам, які встановлені європейськими органами влади, універсальна папір EKO затверджений і сертифікований в усіх странах. Паперові рул..
74.97 грн. 94.53 грн.
Тахокарти ЕКО - це новий бренд в Україні, але вже добре зарекоммендовавшій себе в Європі. Тахокарти еко- це якісні тахокарти (за якістю паперу, нанесення галограмм, символів, шкали годин і діаграми швидкості) за невеликі гроші!Тахокарти - це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу, по..
84.97 грн. 94.53 грн.
Stoneridge оголосив про старт продажів нового SE5000 EXAKT, тахографа з «Правилом Однією Хвилини», тепер з технологією Duo. Тахограф отримав сертифікацію 27 березня 2012р., І слідом за минулорічним «Правилом Однією Хвилини» він знову перший на ринку пропонує нові можливості, ..
20,182.50 грн.
Зчитувач TS Pro Зчитувач TS Pro
Новий Під замовлення Під замовлення
TS Pro - це компактний пристрій для вивантаження даних з карти водія і цифрового тахографа. TS PRO дозволяє вивантажувати дані в будь-якому місці через вбудований зчитувач смарт-карт і вбудовану систему харчування. Дані картки водія можна вивантажувати двома способами: через цифровий тахограф і безп..
9,108.00 грн.
Зчитувач даних з чіп-карток водіїв і цифрових тахографів СВІТАХО у поєднанні з програмним забезпеченням для архівування і аналізу даних , який підходить для всіх перевізників: професійний транспорт, приватні перевізники, підприємці, установи тощо.Завдяки вбудованому зчитувачу карток, дані з карт..
8,000.00 грн. 8,901.00 грн.
Затверджені ЄС тахокарти. Якість на рівні з оригінальними тахокартами Actia, Kienzle, Veeder Root. Підходять для більшості тахографів (мають наибільший список індексів).Тахокарти - це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу покритої з одного боку тонкими шарами спеціального воску...
352.25 грн.
Аксесуар, який збереже вашу чіп-картку від забруднень та інших небажаних впливів...
138.00 грн.
Для надійного і зручного зберігання рулонів паперу до цифрових тахографів у кабіні автомобіля. Вміщує три рулони. Твердий пластиковий корпус...
241.50 грн.
Показано з 1 по 12 із 538 (45 сторінок)