Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс тахо: +380 (67) 364 29 74
Навчання тахо: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Тахографи

ТАХОГРАФ ЦИФРОВИЙ В УКРАЇНІ

Роботу перевізників неможливо назвати особливо легким завданням. Постійна зміна погодних умов, тривала ( і не завжди гладка ) дорога і маса інших факторів створюють свої перешкоди. Немає особливої ​​різниці, перевозить людина великі вантажі або ж просто є водієм пасажирського автобуса. У будь-якому випадку з'являється необхідність у створенні встановленого графіка. Самостійно стежити за всіма показниками досить важко. Саме тому фахівці створили автомобільні тахографи. Перші моделі були механічні і вимагали масу доробок. Якщо водій хотів заробити більше грошей, то нехитрі маніпуляції допомагали йому в цьому. Сьогодні все злегка змінилося. Автомобільний тахограф був переобладнаний під цифрові технології. Якість роботи значно покращився. Був повністю виключений фактор людського втручання у функціонування системи.

Сучасний тахограф здатний відзначати не тільки періоди відпочинку і пересування транспортного засобу, але також має масу додаткових характеристик. Так, тахограф kienzle здатний фіксувати швидкість, відстань, яку було подолано, факти розтину його кришки і періоди зміни відпочинку роботою. Варто відзначити, що найчастіше тахограф автомобільний веде запис даних протягом 24 годин. Окремі моделі здатні фіксувати і більш тривалі періоди ( за умови існування такої необхідності ). У нас можна замовити ремонт тахографів. 

Якщо раніше тахографи могли встановлюватися залежно від побажань власника автомобіля, то сьогодні наявність таких пристроїв регулюється масою міжнародних домовленостей і законів. Так, без наявності цифрового тахографа, проїзд до європейських країн може бути попросту закритий для перевізника. В окремих випадках контролюючі органи також вимагають замінити механічні моделі на електронні тахографи.

Тахограф купити сьогодні не є великою проблемою. У пошуках відповідного пропозиції люди дуже часто вводять в пошукові системи фразу «продам тахограф ». У даному випадку не варто шукати економічних варіантів. Ціна на нові тахографи не настільки висока. Якщо підбирати тахографи, які були у користуванні, то заощадити вдасться не багато, а прослужить такий пристрій не дуже довго. Завжди віддавайте перевагу новим моделям від перевірених виробників.

Тахограф цифровий буде оптимальним придбанням для власника будь-якої фірми, яка так чи інакше пов'язана з перевезеннями вантажів. Тахографи в Україні дають можливість контролювати практично всі пересування і дії автомобіля, що дозволяє вести більш ефективну роботу в даній сфері.

Електронний тахограф вже давно перестав бути простим фіксатором важливої ​​інформації. Тахографи автомобільні є не тільки надійними помічниками, а й тими пристроями, які піклуються про нормальний стан водіїв. Якщо цього пристосування ще немає в вашому автомобілі, тоді потрібно серйозно задуматися про його якнайшвидшому придбанні. Купити радіостанції, та інші приладі можна на сайті.

Цифровий тахограф Stoneridge тепер з технологією Duo. Тахограф отримав сертифікацію 27 березня 2012р., І слідом за тахографом 2011 року з «Правилом Однією Хвилини» він знову перший на ринку пропонує нові можливості, які допоможуть водіям більш ефективно управляти своїм часом. Нові функції надають во..
18,630.00 грн.
Тахокарти - це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу покритої з одного боку тонкими шарами спеціального воску. Верхній шар - білий, на ньому розграфлена лінії для записів, а нижній шар - чорний. Тиск від пера тахографа викликає стирання нижнього чорного шару. Таким чином, на тахокарт зал..
118.68 грн. 146.28 грн.
“Тахографи: просто та доступно” -  це не лише навчальний посібник, це необхідна шпаргалка для водіїв, підприємств, тощо. Він розроблений тахо-спеціалістами і в доступній формі дозволяє розібратись із законодавчими та технічними питаннями.Увесь матеріал у посібнику роз..
100.05 грн. 157.67 грн.
Stoneridge оголосив про старт продажів нового SE5000 EXAKT, тахографа з «Правилом Однією Хвилини», тепер з технологією Duo. Тахограф отримав сертифікацію 27 березня 2012р., І слідом за минулорічним «Правилом Однією Хвилини» він знову перший на ринку пропонує нові можливості, ..
20,182.50 грн.
Тахокарти ЕКО - це новий бренд в Україні, але вже добре зарекоммендовавшій себе в Європі. Тахокарти еко- це якісні тахокарти (за якістю паперу, нанесення галограмм, символів, шкали годин і діаграми швидкості) за невеликі гроші!Тахокарти - це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу, по..
84.97 грн. 94.53 грн.
Основні переваги тахографа 2400: Тахограф  Veeder-Root VR2400 -  лідер продажів на теренах СНД та Європи.Найбільш універсальний (у порівнянні з іншими). Цей тахограф можна встановити практично на будь-який транспортиний засіб -  Mercedes, Man, Iveсo, Volvo, Renau..
11,999.10 грн. 13,972.50 грн.
Зчитувач даних з чіп-карток водіїв і цифрових тахографів СВІТАХО у поєднанні з програмним забезпеченням для архівування і аналізу даних , який підходить для всіх перевізників: професійний транспорт, приватні перевізники, підприємці, установи тощо.Завдяки вбудованому зчитувачу карток, дані з карт..
8,000.00 грн. 8,901.00 грн.
При замовленні від 50 шт ціна - 75 грн з ПДВПаперові рулони EKO сумісні з усіма торговими марками цифрових тахографів. Відповідаючи дуже суворим вимогам, які встановлені європейськими органами влади, універсальна папір EKO затверджений і сертифікований в усіх странах. Паперові рул..
74.97 грн. 94.53 грн.
Таймер Tacho Timer2 допомагає ефективно продовжити час водіння і зберегти відпочинок або паузу безперервними, при будь-якій необхідності зрушити машину з місця. Він дозволяє пересуватися в пробках або робити інші, такого роду переміщення, при цьому дотримуватися основного принципу: в дану хвил..
4,830.00 грн.
Optimo2 - це новітня технологія програмування тахографів, розроблена з урахуванням користувача. Спираючись на успіх програматора Optimo, Optimo2 включає в себе ті ж чудові програми та програмне забезпечення на основі новітньої технології Dell. Зосереджуючись на продуктивності та простоті використанн..
115,747.50 грн.
Оптимальне співвідношення ціна/качество. Підходить до тахографів Actia 028, Kienzle 1318, VR8400, VR2400 ..
2,415.00 грн.
TS Pro - це компактний пристрій для вивантаження даних з карти водія і цифрового тахографа. TS PRO дозволяє вивантажувати дані в будь-якому місці через вбудований зчитувач смарт-карт і вбудовану систему живлення. Дані картки водія можна вивантажувати двома способами: через цифровий тахограф і безпос..
9,108.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 538 (45 сторінок)