Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс тахо: +380 (67) 364 29 74
Навчання тахо: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Спідометри

Спідометр на автомобіль

У сучасних автомобілях на центральній консолі безліч приладів для контролю та вимірювання різних характеристик - температура масла в двигуні, рівень масла і бензину, температура охолоджуючої і багато інших. У русі водій найбільше уваги приділяє спідометрі, який показує швидкість автомобіля в даний час, виражену в кілометрах або милях на годину.

Вперше винахід Ніколи Тесла з'явилося на автомобілі в "Oldsmobile" 1901 році. До 1910 року купити спідометр для свого авто могли не всі, цей унікальний прилад встановлювався тільки під замовлення, поки світові автовиробники не включили його в список обов'язкової комплектації. З розвитком автомобільної промисловості кількість транспорту на дорогах збільшувалася, а разом з ним і кількість пригод. Спідометр дозволив авто власникам постійно контролювати швидкість, роблячи рух транспорту безпечним.

Для нормального функціонування транспортної системи з'явилася необхідність у визначенні швидкості руху і пройденого шляху. Винахід спідометрів призвело до введення швидкісних обмежень і, як наслідок, до створення автомобільної поліції. Транспорт минулого століття устатковувався двома різними спідометрами: один для водія, другий - великого розміру, щоб поліцейські могли з відстані побачити швидкість руху. Сьогодні кількість пропозицій цього товару дуже різноманітна. Немає абсолютно ніяких проблем купити спідометр для вантажівки, причому електронний і на окремому дисплеї.

Існують різні за класифікацією спідометри: 

  • відцентрові;
  • хронометричні;
  • індукційні;
  • електромагнітні;
  • вібраційні;
  • електронні;
  • та ті що працюють на супутниковому позиціонуванні.

Також вони розрізняються по виду індикатора і бувають аналогові, барабанні, стрілочні (найпоширеніші) і цифрові. Який купити спідометр, таксометр чи тахограф? Рішення за вами!

Сучасний електронний спідометр. Електронне табло для показників пробігу. Напруга живлення 12/24 Вольт. Максимальна швидкість 125 км / год. Може працювати від електронного датчика або отримувати сигнал швидкості з тахографа.ОсобливостіВсі сигнали на контактах відповідають но..
6,120.00 грн.
Ідеальне рішення проблем регулярного ремонту тахографів EGK-100.Повністю замінює тахограф EGK-100.Встановлюється на ті ж штатні роз'єми тахографа.Додатково в автомобілі встановлюється тахограф радіоформату (VR2400, Kienzle тисячі триста двадцять чотири або цифровий тахограф).Виго..
11,900.00 грн.
Ідеальне решение для роботи пари "спідометр - тахограф ". Підключення по CAN-шіні Забезпечує сінхронність показань тахографа и спідометра.Особливості:Ідеальне рішення для роботи пари "спідометр - тахограф". Підключення по CAN-шині забезпечує синхронність по..
5,100.00 грн.
Ідеальне рішення для роботи пари "спідометр - тахограф". Підключення по CAN-шині забезпечує синхронність показань тахографа і спідометра.Особливості:Ідеальне рішення для роботи пари "спідометр - тахограф". Підключення по CAN-шині забезпечує синхронність показань..
5,100.00 грн.
Спідометр на Спритер CAN, 12В, 180 км/год.Особливості:Сучасний електронний спідометр. Спеціальне виконання для установки замість тахографів Kienzle 1319 на автомобілях Мерседес Спринтер, Фольксваген T4, LT. Електронне табло для показників пробігу. Може працювати від електронного дат..
8,500.00 грн.
Спідометр електронний ПА8090 (надалі прилад) призначений для перетворення частоти обертання приводного валу датчика спідометра (або приводний шестерні) в показання швидкості руху і кількості оборотів приводного вала датчика спідометра в показання лічильника пройденого шляху автомобіля.встанов..
5,100.00 грн.
Спідометр електронний ПА8090 (надалі прилад) призначений для перетворення частоти обертання приводного валу датчика спідометра (або приводний шестерні) в показання швидкості руху і кількості оборотів приводного вала датчика спідометра в показання лічильника пройденого шляху автомобіля.встанов..
5,100.00 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)