Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс тахо: +380 (67) 364 29 74
Навчання тахо: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Антени

Сьогодні автомобільні антени для радіостанцій і їх використання стають абсолютно звичайним для любителів радіосистем справою. Шлях на службу і назад, як правило, займає великий проміжок часу, який можна цілком використовувати для ефірної роботи. Також з радіо роботою в прямому ефірі можна просто поєднати той час, коли ви на автомобілі подорожуєте або вирушаєте у відпустку. У нас є також різні автономні опалювачі.

Практично більшість сучасних трансиверів мають підживлення від 12-вольтного напруги і їх можна встановити в будь-якому автомобілі. Трансивери налаштовуються за допомогою вбудованого автоматично тюнера, а це дає можливість їх використовувати з різними антенами.

Антени для рацій автомобільні - спосіб, зручний і ефективний для збільшення дальності зв'язку. Без використання якісної та ефективної антени, і дуже потужний радіопередавач не буде ефективним. В даний час антена для рації на авто ділиться на два види: ненаправленная антена і спрямована. Ненаправлена ​​- має діаграму спрямованості з діаграмою кругової в площині горизонтальній. Спрямована - має відносно вузьку діаграму напрямки. Для абонентів, які прямують в просторі, доцільніше використовувати антену ненаправленої. Якщо ж підтримується зв'язок з нерухомим зв'язковим об'єктом, тоді краще для такої мети підійде антена для автораціі спрямована.

Ми вам радимо купити антену для автомобільної рації для того, щоб була можливість прийняття телепередач на автомобільний портативний телевізор, в результаті чого радіо буде прослуховуватися без будь-яких перешкод.

Коли ви вирішите купити антену для авторацій, чи інші аксесуари для радіостанцій, вам слід врахувати те, що вони бувають зовнішні (пасивні та активні), багатоелементні (4 прийомних елемента), внутрісалонного (пасивні та активні) і комбіновані. Відрізняє їх тип установки.

Якщо у вас виникне питання про те, де купити антену для рації з докладним поясненням про її використанні, ви можете сміливо вдатися до кваліфікованих послуг нашої компанії. Наші фахівці дуже компетентні в даному питанні. Вони допоможуть вам купити антену для авторації і вибрати найкращий варіант товару для вашого авто. Співробітників нашої компанії відрізняє грамотність, чесність, працьовитість, порядність і моментальний відгук на бажання кожного, хто звернувся в нашу компанію, покупця. Тому купити антену для рації ви можете у нас, і це буде правильний вибір! Також у нас можна придбати комплекти тахографів.

Антена фіксована (врізна) с налаштуванням індукційними кільцями. Характеристики:Робочі частоти - 26-28 Мгц Хвильовий опір - 50 Ом Довжина - 680 мм Вага - 210 г Матеріал - нержавіюча сталь с покриттям КСХ - <1.2:1 Монтажний отвір&..
1,265.12 грн.
Антена для базових станцій. Антикорозійний алюміній, телескопічне виконання для полегшення монтажу.Характеристики:Діапазон частот - 25-29 Мгц (можливе налаштування 30-50 Мгц)Максимальна потужність - 500 Вт РЕРДовжина - 575 смХвильовий опір - 50 ОмКоефіцієнт підсилення - 5,0 dBdSWR (КСХ) - 1,0 - 1,2В..
2,716.88 грн.
Висота: 1,55 смОсобливості:Робоча частота: 25-30 МГц Кількість каналів: 200 Максимальна застосовна потужність: 300 Вт ROS хв: <1,2 Імепеданс (Ом): 50 Вага (г): 390 Матеріал: сталь Тип підключення антени: DV Діаметр отвору (мм): 12,5 Свинець (м): 4..
1,127.81 грн.
Антена автомобильна СВ діапазону.Врізного типу.Налаштування - зміною довжини полотна антени.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Робоча частота - 26-28 МГцМаксимальна потужність застосування - 200 ВтХвильовий опір (імпенданс) - 50 ОмКСХ - <..
1,212.33 грн.
Висота: 1,15 смMidland Lux - це генезис нової лінійки CB-антен, призначених для встановлення найкращого "CB-радіо" на транспортних засобах. Основа антени обладнана хвилеводом, який світиться при перетині радіочастотою. Він автоматично світиться, коли радіо передає, таким чином сиг..
1,759.50 грн.
Висота: 0,9 смMidland Lux - це генезис нової лінійки CB-антен, призначених для встановлення найкращого "CB-радіо" на транспортних засобах. Основа антени обладнана хвилеводом, який світиться при перетині радіочастотою. Він автоматично світиться, коли радіо передає, таким чином сигн..
1,776.06 грн.
Антена автомобильна СВ діапазону.Врізного типу.Налаштування - зміною довжини полотна антени.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Робоча частота - 26-28 МГцМаксимальна потужність застосування - 300 ВтХвильовий опір (імпенданс) - 50 ОмКСХ - <..
1,127.81 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)