Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс: +380 (67) 364 29 74
Навчання & чіп: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Антени

Сьогодні автомобільні антени для радіостанцій та їх використання стає абсолютно звичайною справою для любителів радіосистем. Радіостанції також можна використовувати під час подорожей автомобілем.

Практично більшість сучасних трансиверів мають підживлення від 12-вольтного напруги і їх можна встановити в будь-якому автомобілі. Трансивери налаштовуються за допомогою вбудованого автоматично тюнера, а це дає можливість їх використовувати з різними антенами.

Антени для автомобільних рацій  - зручний і ефективний спосіб для збільшення дальності зв'язку. Без використання якісної та ефективної антени навіть дуже потужний радіопередавач не буде ефективним. Антени для рації на авто можна розділити на два види: ненаправлена антена і спрямована антена. Ненаправлена ​​- має діаграму спрямованості з діаграмою кругової в площині горизонтальній. Спрямована - має відносно вузьку діаграму напрямку. Для абонентів, які прямують в просторі, доцільніше використовувати антену ненаправлену Якщо ж підтримується зв'язок з нерухомим зв'язковим об'єктом, то для такої мети краще підійде спрямована антена для авто рації.

Ми вам радимо купити антену для автомобільної рації для того, щоб була можливість прийняття телепередач на автомобільний портативний телевізор, в результаті чого радіо буде прослуховуватися без будь-яких перешкод.

Коли ви вирішите купити антену для авторацій, чи інші аксесуари для радіостанцій, вам слід врахувати те, що вони бувають:

  • зовнішні (пасивні та активні),
  • багатоелементні (4 прийомних елемента),
  • внутрішносалонні (пасивні та активні), 
  • комбіновані.

Відрізняє їх тип установки.

Якщо у вас виникне питання про те, де купити антену для рації з докладним поясненням про її використанні, ви можете сміливо звернутися до кваліфікованих послуг нашої компанії. Наші фахівці досить компетентні в даному питанні та допоможуть вам купити антену для авторації й вибрати найкращий варіант товару для вашого авто. Співробітників нашої компанії відрізняє грамотність, чесність, працьовитість, порядність і моментальний відгук на бажання кожного, хто звернувся в нашу компанію. Тому купити антену для рації у нас буде правильний вибір! Також у нас можна придбати комплекти тахографів.

Антена фіксована (врізна) с налаштуванням індукційними кільцями.  Характеристики: Робочі частоти - 26-28 Мгц Хвильовий опір - 50 Ом Довжина - 680 мм Вага - 210 г Матеріал - нержавіюча сталь с покриттям КСХ - <1.2:1 Монтажний отвір&..
Ціна: 1,484 грн (з ПДВ)
Антена ALBRECHT GL-27 Антена ALBRECHT GL-27
Уточнюйте у менеджера
Антена ALBRECHT GL-27 призначена для монтажу на техніку з пластиковими кабінами, агротехніку, кемпери, джипи тощо. Антена не потребує з'єднання з "масою" кузова та додаткових налаштувань. Висота: 114 смТехнічні характеристики:Робоча частота: 26-28 МГцТип 1/4 λКількість каналів: 120Поляриза..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Антена для базових станцій. Антикорозійний алюміній, телескопічне виконання для полегшення монтажу.Характеристики:Діапазон частот - 25-29 Мгц (можливе налаштування 30-50 Мгц)Максимальна потужність - 500 Вт РЕРДовжина - 575 смХвильовий опір - 50 ОмКоефіцієнт підсилення - 5,0 dBdSWR (КСХ) - 1,0 - 1,2В..
Ціна: 3,614 грн (з ПДВ)
Висота: 155 см Особливості: Робоча частота: 25-30 МГц Кількість каналів: 200 Максимальна застосовна потужність: 300 Вт ROS хв: <1,2 Імепеданс (Ом): 50 Вага (г): 390 Матеріал: сталь Тип підключення антени: DV Діаметр отвору (мм): 12,5 Довжина кабелю (м): 4..
Ціна: 1,679 грн (з ПДВ)
Антена автомобильна СВ діапазону. Врізного типу. Налаштування - зміною довжини полотна антени. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Робоча частота - 26-28 МГц Максимальна потужність застосування - 200 Вт Хвильовий опір (імпенданс) - 50 Ом КСХ - <..
Ціна: 1,668 грн (з ПДВ)
Антена фіксована LUX 1000-S
Уточнюйте у менеджера
Midland Lux - це генезис нової лінійки CB-антен, призначених для встановлення найкращого "CB-радіо" на транспортних засобах. Основа антени обладнана хвилеводом, який світиться при перетині радіочастотою. Він автоматично світиться, коли радіо передає, таким чином сигналізуючи про правильну робот..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Антена автомобильна СВ діапазону. Врізного типу. Налаштування - зміною довжини полотна антени. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Робоча частота - 26-28 МГц Максимальна потужність застосування - 300 Вт Хвильовий опір (імпенданс) - 50 Ом КСХ - <..
Ціна: 1,715 грн (з ПДВ)
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)