Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс тахо: +380 (67) 364 29 74
Навчання тахо: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Тахокарти

Тахокарта - це спеціальний диск для фіксування даних з аналогового контрольного пристрою, тахографа. На діаграмному диску тахографа відображаються дані про швидкість пересування авто, режим праці / відпочинку окремого водія або кожного члена екіпажу, пройдений кілометраж.

Конструктивно карта для тахографа є диском круглої форми з специфічною паперу з одностороннім восковим покриттям. Верхній шар вироби білий з лінійчатою схемою для записів водія, нижній - темний. Перо тахографа стирає верхній шар покриття, залишає перманентні лінії.

Придбання шайб тахографа в Україні

Незалежно від популярності цифрових контрольних пристроїв, аналогові моделі надійно вкоренилися в сфері логістики. Компанія «Світахо» - ваш помічник у постачанні витратних матеріалів для коректного функціонування цих пристроїв. У нашому магазині напевно знайдеться потрібна карта тахографа, ціна якої порадує доступністю.

Ми пропонуємо купити тахокарти універсального типу, які підходять для всіх марок аналогових тахографів. Представлені витратні матеріали затверджені ЄС, є моделі для різних діапазонів швидкості, пристосування для захисту пір'я тахографа від пошкоджень при неактивності контрольного пристрою (фальшкарти). Придбати картки на тахограф можуть жителі Києва, Львова, всієї України, ми гарантуємо своєчасну поставку товару в обумовлені терміни в будь-який куточок країни за допомогою транспортної компанії.

Тахокарти - це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу покритої з одного боку тонкими шарами спеціального воску. Верхній шар - білий, на ньому розграфлена лінії для записів, а нижній шар - чорний. Тиск від пера тахографа викликає стирання нижнього чорного шару. Таким чином, на тахокарт зал..
118.68 грн. 146.28 грн.
Тахокарти ЕКО - це новий бренд в Україні, але вже добре зарекоммендовавшій себе в Європі. Тахокарти еко- це якісні тахокарти (за якістю паперу, нанесення галограмм, символів, шкали годин і діаграми швидкості) за невеликі гроші!Тахокарти - це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу, по..
84.97 грн. 94.53 грн.
Затверджені ЄС тахокарти. Якість на рівні з оригінальними тахокартами Actia, Kienzle, Veeder Root. Підходять для більшості тахографів (мають наибільший список індексів).Тахокарти - це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу покритої з одного боку тонкими шарами спеціального воску...
352.25 грн.
Якість на урівні з оригінальними тахокартами Actia, Kienzle, Veeder Root. Підходять для більшості тахографів (мають найбільший список індексів). Тахокарта- це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу, покритого з одного боку тонкими шарами спеціального воску. Верхній шар - білий, н..
167.33 грн.
 Якість на рівні оригінальних тахокарт Actia, Kienzle, Veeder Root. Підходять до більшості тахографів (мають найбільший список індексів).Тахокарта- це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу, покритого з одного боку тонкими шарами спеціального воску. Верхній шар - білий, на н..
167.33 грн.
Якість на рівні з оригінальними тахокартами Actia, Kienzle, Veeder Root. Підходять для більшості тахографів (мають найбільший список індексів).Тахокарта- це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу, покритого з одного боку тонкими шарами спеціального воску. Верхній шар - білий, на ньому..
118.68 грн. 167.33 грн.
Для надійного і зручного зберігання тахокарт у кабіні автомобіля. Вміщує упаковку тахокарт (100 шт). Твердий пластиковий корпус...
165.60 грн.
Попереджує пошкодження самописців тахографа у випадку, коли тахокарти не використовуються (тривалий простій автомобіля, їзда одного водія на автомобілі з тахографом для двох водіїв). Підходить до всіх аналогових тахографів...
73.14 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)