Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс: +380 (67) 364 29 74
Навчання & чіп: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Обмежувачі швидкості

Перевищення швидкості є одним з основних фактором, які впливають на ступінь і тяжкість ДТП. Такі прилади, як обмежувачі швидкості, дозволяють уникнути непотрібного перевищення швидкості і підтримувати її в допустимих межах. Так Ви не тільки своє життя збережньн, а й здоров'я інших учасників дорожньо-транспортного руху. Грамотно підібрані обмежувачі швидкості стануть запорукою безпечного водіння і значно підвищать ефективність руху на дорозі.

Обмежувачі швидкості для автомобілів

Такі пристрої, як обмежувачі швидкості, обов'язково повинні бути встановлені на транспорті, який перевозити небезпечні вантажі вагою від 3,5 тонн. Обмеження повинно бути в межах 90 км / год. Без цього пристрою перевозити небезпечні вантажі заборонено законом.

Також, обмежувачі швидкості купити варто для автобусів для транспортування дітей. Обмеження повинно бути в межах 60 км / год, заради безпеки пасажирів.

Що ж собою являють ці обмежувачі швидкості? Це спеціальний механізм, який не дозволяє розігнати ваш транспорт більше покладеної обмеженою швидкості. У наш час ви можете зустріти три види обмежувачів швидкості:

Цифрові. Маркуються буквами DS. У роботі використовуються HTL і TTL сигнали;

Електронні. Маркування ES. Контролюють постійну швидкість за допомогою спеціального реле, який зупиняє розгін транспорту.

Механічні. Маркування FS. Вони виступають в ролі обмежувача відцентрових сил, і використовуються в приводний техніці.

Щоб зрозуміти, що ваш обмежувач спрацював, і ви перевищуєте допустиму швидкість, вам буде поданий сигнал. Залежно від типу обмежувача сигнал може бути різним або їх може бути кілька. Для початку спрацює звуковий сигнал для вашого оповіщення. Далі, комп'ютер автоматично скоротить подачу пального. Отже, ваша потужність різко знизиться, і швидкість почне падати. У будь-якому випадку, навіть якщо ви не почуєте звуковий сигнал обмежувача, по відчуттях ви зрозумієте, що він спрацював, адже коли ви знову будете тиснути на педаль газу, машина не стане їхати швидше.

Для того, щоб купити обмежувачі швидкості і не пошкодувати про свій вибір, пропонуємо до ваших послуг наш інтернет-магазин. У нас ви зможете знайти величезний вибір обмежувачів будь-яких типів. Також, у вас є можливість підібрати варіант, який ідеально підійде вам за вартістю, адже в нашому магазині ціни варіюються під кожного. Тільки у нас ви отримуєте:

  • Ввічливе обслуговування;
  • Широкий асортимент потрібних вам товарів;
  • Доступні ціни для кожного клієнта;
  • Можливість консультації;
  • Доставку вашого замовлення.

Звертайтеся до нас, і ви не пошкодуєте. Можна придбати багато приладів, тахографи, термографи, і ін.

 

 

Обмежувач швидкості Autokontrol System 80 для будь-яких видів автомобілів за вигідною ціною. Сучасна електронна система. Мінімальні витрати часу на установку. Підходить до дизельних двигунів від Євро-0 до Євро-2. Відмінно працює на автобусах Еталон, I-VAN, Антон, вантажівках КрАЗ, КамАЗ, Ісузу, Хюнд..
Ціна: 14,182 грн (з ПДВ)
Це єдиний в світі обмежувач швидкості, який здатний ефективно працювати на автомобілях виробництва країн СНД (наприклад КАМАЗ, МАЗ та ін.) Загальна характеристика обмежувача швидкості "Elson" Обмежувач швидкості призначений для вантажних автомобілів і автобусів. Технічна характеристика пов..
Ціна: 17,182 грн (з ПДВ)
Обмежувач швидкості Autograde Safe Drive Safe Drive -  сучасний обмежувач швидкості, який є єдиним рішенням для авто з електронною педаллю акселератора. не перешкоджає роботі систем транспортного засобу внаслідок відсутності виконавчих механізмів з рухомими частинами.  Прилад контрол..
Ціна: 17,625 грн (з ПДВ)
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)