Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс тахо: +380 (67) 364 29 74
Навчання тахо: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Радіостанції та комплектуючі

Радіостанції та комплектуючі в інтернет-магазині Світахо

Автомобільні рації – це найкращий друг і співрозмовник у далекій дорозі, завдяки якому у вас є можливість дізнаватись останні події, розмовляти з товаришами, насолоджуватись хорошою музикою та, найбільш важливе, це допомога при надзвичайних ситуаціях та обставинах на дорозі. Наша рація для далекобійників – це завжди зв'язок найвищої якості, який просто необхідний в більшості сфер, і особливо для фірм, які займаються доставкою та перевезенням вантажу.

Основними перевагами є:

  • Компактний і легкий у використанні пристрій
  • Вписується у будь-який інтер'єр салону
  • Має відмінний шумопоглинач, якісний дисплей і велику потужність.
  • Прекрасно сприймає будь-які кліматичні та погодні умови

Компанія «СВІТАХО» є однією з найбільш провідних по продажу радіостанцій та комплектуючих, зчитувачів і ПЗ для тахографів, а також наданню якісних послуг за помірну ціну по цілій Україні.

Купити автомобільну рацію в нашому інтернет-магазині дуже просто. А якщо вам потрібна додаткова інформація, то зателефонуйте нам і отримайте професійну консультацію.

В нашому інтернет-магазині, ви купуєте лише продукцію з найвищою якістю та зі всіма належними сертифікатами. Запчастини до обігрівачів і підігрівачів. Нам довіряють.

Купити радіостанції для автомобілів за вигідними цінами

 В нашому інтернет магазині ви знайдете рацію автомобільну на будь-який смак і потребу – від любительських до професійних, від бюджетних – до дорогих, від рацій для рибалок – до рацій для далекобійників. Все, що забажаєте.

А ми з впевненістю гарантуємо вам сертифіковану якість та доступні ціни для кожного, хто бажає обрати для себе радіостанцію.

Компанія «Світахо» в Україні – це інтернет-магазин, де можна купити сертифіковані пристрої для авто, ціна яких, однозначно, буде відповідати найкращій якості.

Радіостанції та комплектуючі - як вибрати? 

 Обрати саме ту ідеальну рацію в машину – спосіб нелегкий, адже варіативність просто зашкалює. Але важливо опиратись на свої власні побажання – чого ви очікуєте від неї? Що вам важливо? Яку «начинку» ви хочете бачити? Які завдання ви хочете вирішити з допомогою радіостанції для автомобілів?

Найбільш важливим рішенням при виборі автомобільної  рації мусить бути 2 пункти:

  • Локальність застосування (мегаполіс, часті маршрути за місто, рівнини чи гірсько-лісна місцевість),
  • Призначення (для спеціаліста чи любителя).

Обравши серед цих 2 вирішальних пунктів, можна рухатись далі і дивитись на технічні вимоги - вихідна потужність, кількість каналів, види шумоглушників і модуляції; український або європейський діапазон частот.

А наші співробітники з радістю допоможуть обрати найкращий для вас товар, порівняти характеристики та подбати про безпечну, зручну і швидку доставку. Також проводимо курси для техніків-електриків по тахографу.

Антена фіксована (врізна) с налаштуванням індукційними кільцями. Характеристики:Робочі частоти - 26-28 Мгц Хвильовий опір - 50 Ом Довжина - 680 мм Вага - 210 г Матеріал - нержавіюча сталь с покриттям КСХ - <1.2:1 Монтажний отвір&..
1,212.33 грн.
Висота: 1,55 смОсобливості:Робоча частота: 25-30 МГц Кількість каналів: 200 Максимальна застосовна потужність: 300 Вт ROS хв: <1,2 Імепеданс (Ом): 50 Вага (г): 390 Матеріал: сталь Тип підключення антени: DV Діаметр отвору (мм): 12,5 Свинець (м): 4..
1,127.81 грн.
Мультидіапазонна радіостанція Midland M88 з широким спектром функціональних можливостей та налаштувань. Різні методи монтажу в автомобіль: в штатне місце типорозміру DIN без використання спеціальної шахти, на дужку на панель приладів, на скло з використанням надійного кріплення-присоски. Підтримка в..
4,830.00 грн.
Антена автомобильна СВ діапазону.Врізного типу.Налаштування - зміною довжини полотна антени.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Робоча частота - 26-28 МГцМаксимальна потужність застосування - 200 ВтХвильовий опір (імпенданс) - 50 ОмКСХ - <..
1,212.33 грн.
Висота: 1,15 смMidland Lux - це генезис нової лінійки CB-антен, призначених для встановлення найкращого "CB-радіо" на транспортних засобах. Основа антени обладнана хвилеводом, який світиться при перетині радіочастотою. Він автоматично світиться, коли радіо передає, таким чином сиг..
1,759.50 грн.
Висота: 0,9 смMidland Lux - це генезис нової лінійки CB-антен, призначених для встановлення найкращого "CB-радіо" на транспортних засобах. Основа антени обладнана хвилеводом, який світиться при перетині радіочастотою. Він автоматично світиться, коли радіо передає, таким чином сигн..
1,776.06 грн.
ПЕРША МУЛЬТИМЕДІЙНА !!! Midland M10 - модель з лінійки оновлених, сучасних, мультимедійних CВ-радіостанцій. Вбудований фільтр NB (Noice Blanker System) - забезпечить усунення перешкод (наведень) від бортової електромережі автомобіля. Автоматичний вбудований фільтр ANL (Automatic Noise Limiter) - за..
2,649.95 грн.
MIDLAND M-20 мультидіапазонна радіостанція з широким спектром налаштувань. Системи шумопоглинання DS (Digital Squelch), NB (Noise Blanker System), ANL (Automatic Noise Limiter) за потребою користувача можуть бути увімнкені в любому порядку. Вбудована шкала S-метра вкаже на якість прийому-передачі си..
3,270.26 грн.
KW505 - прилад для вимірювання ВЧ потужності радиостанцій, розрахованих на підключення навантаження 50 Ом, та КСХ антен цивільного діапазону 27 МГц, з хвильовим опором 50 Ом. Прилад обладнаний двома індикаторами, простий та зручний в роботі..
902.18 грн.
M ZERO PLUS - СіБі радіостанція, яка відрізняється надзвичайно компактними розмірами, простотою у використанні і наявністю всіх основних функцій автомобільної рації. На відміну від більш ранньої моделі M ZERO, версія «PLUS» працює і в АМ, і в FM модуляції. M ZERO PLUS спроекто..
1,973.40 грн.
Багатофункціональна, мультидіапазонна портативна СВ радіостанція. Можна використовувати як переносну, і як автомобільну. Живлення: акумулятори (або батарейки) АА, перехідник живлення від прикурювача автомобіля.Функції:Сканування за двома заданими каналами (DW) Перемикання рівня ви..
4,707.87 грн.
Радиостанція безліцензійного PMR діапазону призначена для поціновувачів полювання, риболовлі та активного відпочинку на природі. 24 канали зв'язку та 38 СТССSS тонів забезпечать всі потреби у вільному спілкуванні. Завдяки кабелю USB-miniUSB -  за..
1,973.40 грн.
Показано з 1 по 12 із 30 (3 сторінок)