Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс: +380 (67) 364 29 74
Навчання & чіп: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Лічильники мотогодин

ЛІЧИЛЬНИКИ МОТОГОДИН

Яку функцію виконують лічильники мотогодин? Будь-яка техніка підлягає сервісному обслуговуванню. Для того, щоб визначити інтервал між проходженням обслуговування і розрахувати, скільки працювала моторна техніка взята в оренду, використовується даний лічильник. Він визначає час запуску двигуна до його відключення.

Комерційні автомобілі, сільгосптехніка, верстати та інші пристрої, що використовують двигун повинні мати лічильники мотогодин. Раніше використовували механічні зразки пристрою, але тепер їх замінюють електронними аналогами.

Якщо Вам необхідно придбати лічильник і інші пристрої, отримати якісні послуги та консультації, то компанія «Світахо» пропонує:

  • Тахографи, запчастини та комплектуючі
  • Запасні частини та витратні матеріали до тахографа і тахометр
  • Лічильники мотогодин, спідометри
  • Послуги з продажу контрольно-вимірювальної техніки

У «Світахо» також можливо пройти короткі курси - семінари. Завдяки яким, Ви отримаєте хороші знання про використання даної техніки та принципах її дії. Ми є офіційним дилером Stoneridge Electronics. Компанія з виробництва вимірювальних приладів для моторизованої техніки намагається підвищити рівень обслуговування по всій Україні.

Лічильники мотогодин є дуже точним приладом. При дотриманні всіх правил він може функціонувати понад 10 років. При цьому зберігати у внутрішній пам'яті всі дані про двигун. На LCD моніторі лічильника LE8N розміщується 8 цифр, що говорить про його тривалий час обліку - до 999999 годин. За умови, що Ви не будете скидати значення на дисплеї. Теоретично він може врахувати більш ста років роботи двигуна.

Якщо потрібні якісні прилади за доступною ціною і зручною доставкою, то Вам в «Світахо»!

Лічильник мотогодин
Уточнюйте у менеджера
Лічильник мотогодин LE8N використовується для підрахунку часу роботи різних видів машин, автомобілів, верстатів та ін. Лічильник враховує час з моменту його встановлення, що відображається на дисплеї. Лічильник мотогодин LE8N дозволить зафіксувати час роботи автомобіля з моменту повороту ключа..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)