Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс: +380 (67) 364 29 74
Навчання & чіп: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Кабелі

Провід для з'єднання датчика з тахографом.Характеристики:Довжина 6 метрів.Роз'єм датчика з круглими контактами.Відповідає всім вимогам ЄУТР.Провід має чотири ізольовані жили перерізом 0.75см2.Жили поміщені в міцний металлорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінч..
Ціна: 2,100 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 15 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вик..
Ціна: 2,800 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 14 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вик..
Ціна: 2,700 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 13 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вик..
Ціна: 2,600 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 11 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вик..
Ціна: 2,400 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 10 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вик..
Ціна: 2,300 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 9 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вико..
Ціна: 2,200 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 10 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вик..
Ціна: 2,150 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 8 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вико..
Ціна: 2,100 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 7.5 метрівРоз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вик..
Ціна: 2,050 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 7 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вико..
Ціна: 2,000 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 6.5 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту ви..
Ціна: 1,950 грн (з ПДВ)
Показано з 1 по 12 із 43 (4 сторінок)