Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс: +380 (67) 364 29 74
Навчання & чіп: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Обігрівачі автомобільні

Купити автономний обігрівач в машину за найкращими цінами

Автономний обігрівач в машину - прилад кліматичного обладнання. Автономка допомагає створити комфортний мікроклімат для водія в салоні автомобіля. Ці прилади підходять для легкових, пасажирських, і вантажних автомобілів. Автомобільні обігрівачі для вантажних авто можуть встановлюватися не тільки в кабіні, але і в вантажному відсіку, адже деякі вантажі теж потребують підтримці певної температури.

Обігрівачі - автономки умовно можна розділити на дві категорії: автономні повітря і рідинні підігрівачі.

Повітряні автономні обігрівачі в машину

Рідинні автономні опалювачі в автомобіль

споживають небагато електроенергії

автономки оснащені більш широким набором функцій

можна встановлювати опалювачі на автомобілі з акумуляторами щодо невеликої ємності

можуть не тільки обігріти кабіну або салон авто, але і прогріти мотор перед поїздкою

повітряний автономний обігрівач в машину є незалежними опалювачами

збільшує ресурс двигуна

випускаються різної потужності, і завжди можна вибрати підходящий саме для вашого автомобіля

знижує витрату палива


Обігрівач в машину володіє ще однією корисною властивістю

Дуже корисна властивість автономних систем опалення - можливість зігрівати салон і двигун під час тривалих стоянок, особливо в холодну пору року. Мотор при цьому не працює, а значить непродуктивного зносу не відбувається і ресурс двигуна зберігається.
Купити автономний опалювач BRANO і WEBASTO для автомобіля можна в різній комплектації. У базовий комплект входять:

  • температурний датчик
  • терморегулятор

Ці пристрої і забезпечують основну функцію: підтримання температури в потрібних межах. Обігрівач в машину, додатково дозволяє встановити мінітаймер і деякі інші пристрої.

Ціна автономних опалювачів для автомобіля залежить від комплектації приладу, від його потужності і, звичайно, від бренду виробника. Також у нас на сайті можна придбати радіостанції, і інші прилади, нові тахографи.

Замовити автономне опалення для автомобіля вже зараз!

Автономні обігрівачі в машину здатні дуже швидко прогріти повітря, тому в умовах нашої зими, полегшують життя водієві та пасажирам. Саме тому подбайте про комфортної їзди вже сьогодні, разом з компанією Світахо. Телефонуйте за номером 067 630 92 97 та замовляйте автономку за найкращою ціною в Україні!

Опалювач ATESO ALFA використовується для обігріву кабіни вантажного автомобіля. Працює без підключення до водяного контуру автомобіля і незалежно від роботи двигуна. Таким чином, тепле повітря потрапляє у салон майже без будь-яких затримок, тихо та з мінімальними викидами. Ми забезпечимо&..
Ціна: 21,665 грн (з ПДВ)
Опалювач BREEZE IV використовується для обігріву кабіни вантажного автомобіля. Працює без підключення до водяного контуру автомобіля і незалежно від роботи двигуна. Таким чином, тепле повітря потрапляє у салон майже без будь-яких затримок, тихо та з мінімальними викидами. D3 розшифровуєть..
Ціна: 27,787 грн (з ПДВ)
Опалювач WIND IV призначений для обігріву кабін грузового автомобіля, салонів автомобілів, автофургонів, тяжаної техніки, караванів, неподвижних живих клеток, яхт і т. д., або тільки в режимі рециркуляції, або з можливістю забору повітря ззовні. Він не призначений для перевезення небезпечн..
Ціна: 29,412 грн (з ПДВ)
Обігрівач автомобільний Webasto AT 2000 ST
Уточнюйте у менеджера
ОБІГРІВАЧ АВТОМОБІЛЬНИЙ WEBASTO AT 2000 ST, пристрій, що забезпечує безпечний і ефективний запуск двигуна. Устаткування дозволяє швидко запустити мотор в сильний мороз, знижує ступінь зносу двигуна і економить паливо для прогріву салону. Пристрій, можливо, використовувати в якості вентилятора або гр..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Рідинний обігрівач для спецтехніки Thermo E 320/200
Уточнюйте у менеджера
Рідинний обігрівач для спецтехніки Thermo E 320/200Рідинний обігрівач для спецтехніки Thermo E 320/200 застосовують для обігріву двигунів автобусів, а також спецтехніки з бортовою мережею 24 В. Вони компактні і легко встановлюються, зручні в обслуговуванні завдяки модульної конструкції. Кабелі, штек..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Ріденевий обігрівач Thermo 90 ST 12v, 24v, дизель, бензин
Уточнюйте у менеджера
Універсальна модель з широким плавно регульованим діапазоном потужності застосовується на всіх типах комерційних автомобілів, в тому числі що перевозять небезпечні вантажі. Дизельна модифікація має функцію екстреного прогріву: при вставленому ключі запалювання включений з кабіни обігрівач протягом ..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Рідинний підігрівач для автобусів DBW 160
Уточнюйте у менеджера
Рідинні підігрівачі для автобусів Рідинні підігрівачі фірми "Spheros" встановлені в більш 150000 автобусах в світі - вагомий доказ компетентності та надійності. Вони компактні, тому можуть бути вбудовані навіть в автобуси з низьким рівнем підлоги. Контроль здійснюється автоматично блоко..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Рідинний підігрівач для автобусів DBW 350
Уточнюйте у менеджера
Рідинної підігрівач для автобусів DBW 350, DBW 160, DBW 230, DBW 300 в поєднанні з штатною системою опалення транспортних засобів служать для:Обігріву салону автомобілів, автобусів, катерів, будівельної та спеціалізованої технікиПопереднього прогріву двигуна водяного охолодження, відтавання стеколНа..
Ціна: 0 грн (з ПДВ)
Показано з 1 по 12 із 119 (10 сторінок)