Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс: +380 (67) 364 29 74
Навчання & чіп: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Тахокарти і папір для цифрових тахографів

Тахокарти і видатковий папір

Для того, щоб дані тахографа адекватно виводилися, потрібні тахокарти і видатковий папір. Компанія "СВІТАХО" пропонує широкий вибір паперу, тахокарт та інших додаткових аксесуарів, запчастини та комплектуючі, які необхідні для роботи тахографа. Наша продукція сертифікована і відповідає всім міжнародним стандартам і вимогам. Папір і тахокарти підходять для будь-яких видів тахографів, тому придбання точно стане Вам у пригоді.

Наша компанія займається продажем додаткових аксесуарів на автотехніку, в тому числі систем контролю: тахографи, тахокарти і видатковий папір, у нас можна купити тахокарти, а також коробки для рулонів паперу і багато інших корисних гаджетів, радіостанції та комплектуючі. Оскільки бортові технічні засоби сьогодні використовуються повсюдно, необхідна наявність додаткових аксесуари, завдання яких забезпечити їх повноцінну роботу.

Тахокарт - це диск, зроблений зі спеціального паперу, з одного боку він покритий тонким шаром спеціального воску. Верхній шар диска розграфлені лініями для записів. Диск має 4 лінії: їзда (використовується під час руху автомобіля), інша робота (використовується для фізичної роботи), готовність (використовується під час пасивної роботи) і відпочинок (використовується під час паузи і відпочинку). Вся інформація записується в поле «Діяльність». Купівля тахокарти необхідна для того, щоб фіксувати діяльність водія. Під тиском від самописця тахографа стирається верхній шар воску, залишаючи безперервні лінії.

Щоб надійно та зручно зберігати тахокарти в кабіні автомобіля, необхідно використовувати спеціальні коробки для тахокарт, таким чином можна захистити диск від небажаного впливу.

Існує спеціальний папір для цифрових тахографів, яка необхідна для того, щоб адекватно виводити дані приладу. Для якісної роботи необхідно використовувати сертифіковану продукцію, яка повинна відповідати всім міжнародним вимогам і стандартам. На нашому сайті ви можете придбати універсальну папір для всіх видів тахографів.

Щоб полегшити ручне зчитування тахокарт, використовують дешифратор. Цей пристрій дозволяє швидко і якісно порахувати кілометраж, тривалість періодів роботи і відпочинку екіпажу машини.

Тахокарти - це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу покритої з одного боку тонкими шарами спеціального воску. Верхній шар - білий, на ньому розграфлена лінії для записів, а нижній шар - чорний. Тиск від пера тахографа викликає стирання нижнього чорного шару. Таким чином, на тахокарт зал..
Ціна: 323 грн (з ПДВ)
“Тахографи: просто та доступно” -  це не лише навчальний посібник, це необхідна шпаргалка для водіїв, підприємств, тощо. Він розроблений тахо-спеціалістами і в доступній формі дозволяє розібратись із законодавчими та технічними питаннями. Увесь матеріал у посібнику роз..
Ціна: 205 грн (з ПДВ) 293 грн (з ПДВ)
Тахокарти ЕКО - це новий бренд в Україні, але вже добре зарекоммендовавшій себе в Європі. Тахокарти еко- це якісні тахокарти (за якістю паперу, нанесення галограмм, символів, шкали годин і діаграми швидкості) за невеликі гроші! Тахокарти - це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу, по..
Ціна: 223 грн (з ПДВ)
Паперові рулони EKO сумісні з усіма торговими марками цифрових тахографів. Відповідаючи дуже суворим вимогам, які встановлені європейськими органами влади, універсальна папір EKO затверджений і сертифікований в усіх странах. Паперові рулони EKO пропонуються за дуже конкурентною ціною ..
Ціна: 153 грн (з ПДВ)
Затверджені ЄС тахокарти. Якість на рівні з оригінальними тахокартами Actia, Kienzle, Veeder Root. Підходять для більшості тахографів (мають наибільший список індексів). Тахокарти - це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу покритої з одного боку тонкими шарами спеціального воску...
Ціна: 644 грн (з ПДВ)
Аксесуар, який збереже вашу чіп-картку від забруднень та інших небажаних впливів...
Ціна: 205 грн (з ПДВ)
Якість на рівні з оригінальними тахокартами Actia, Kienzle, Veeder Root. Підходять для більшості тахографів (мають найбільший список індексів). Тахокарта - це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу, покритого з одного боку тонкими шарами спеціального воску. Верхній шар - білий, на..
Ціна: 345 грн (з ПДВ)
 Якість на рівні оригінальних тахокарт Actia, Kienzle, Veeder Root. Підходять до більшості тахографів (мають найбільший список індексів). Тахокарта- це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу, покритого з одного боку тонкими шарами спеціального воску. Верхній шар - білий, на н..
Ціна: 345 грн (з ПДВ)
Спеціальна карта, яка використовується для чищення слотів цифрового тахографа. Вона очищає контакти і запобігає виникнення проблем зчитування чіп - карти...
Ціна: 205 грн (з ПДВ)
Спеціальна карта, яка використовується для чищення слотів цифрового тахографа. Вона очищає контакти і запобігає виникнення проблем зчитування чіп - карти...
Ціна: 205 грн (з ПДВ)
Якість на рівні з оригінальними тахокартами Actia, Kienzle, Veeder Root. Підходять для більшості тахографів (мають найбільший список індексів). Тахокарта - це круглий диск, виготовлений зі спеціального паперу, покритого з одного боку тонкими шарами спеціального воску. Верхній шар - білий, на..
Ціна: 345 грн (з ПДВ)
Попереджує пошкодження самописців тахографа у випадку, коли тахокарти не використовуються (тривалий простій автомобіля, їзда одного водія на автомобілі з тахографом для двох водіїв). Підходить до всіх аналогових тахографів...
Ціна: 102 грн (з ПДВ)
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)