Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс: +380 (67) 364 29 74
Навчання & чіп: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Аксесуари для радіостанцій

АКСЕСУАРИ ДЛЯ РАДІОСТАНЦІЙ

Аксесуари для радіостанцій хорошої якості можна купити в інтернет-магазині Світахо. Радіостанція забезпечує високий рівень комфорту і безпеку за кермом. Вона потужна, має велике число каналів і робочу частоту. На різних каналах можна спілкуватися з різними абонентами. Радіостанції мають невеликі розміри і зазвичай встановлюються на приладову панель автомобіля. Також у нас на сайті можна купити обігрівачі та кондиціонери.

Обов'язковим аксесуаром є зовнішня антена, яка кріпиться на кузові. Представляємо такі аксесуари для радіостанцій:

  • Антени
  • Мікрофони
  • Шахти монтажні
  • Зовнішні гучномовці
  • Гарнітура та ін.

Для чого потрібна радіостанція? У деяких випадках мобільний зв'язок незручний. Специфіка роботи передбачає оперативно передавати інформацію колегам, логістам, клієнтам. У такому випадку найкращим варіантом стане радіостанція. Вона також стане незамінним атрибутом в службі таксі, швидкої допомоги або там, де відсутній мобільний зв'язок.

На сайті представлений широкий асортимент автомобільних радіостанцій і аксесуарів для радіостанцій надійних виробників. Також можна придбати нові тахографи, і різне електро обладнання. Доступні ціни, якісна і перевірена продукція, відмінний сервіс - головні переваги компанії Світахо.

KW520 - професійний дводіапазонний прилад для вимірювання потужності радиостанцій та КСХ антен  1,8-200 МГц, та 140-525 Мгц з хвильовим опором 50 Ом. Вимірювання потужності 5-20-200-400 Вт. Комплектація:Прилад KW 520 - 1 штКабель для підсвітки панелі - 1 штХарактер..
Ціна: 5,700 грн (з ПДВ)
Зручний тримач тангенти, що кріпиться на решітку повітродува автомобіля.Поворотний механізм з фіксацією.Матеріал: міцний пластик.Колір: чорний..
Ціна: 300 грн (з ПДВ)
Midland BM-MP - універсальна магнітна основа для кріплення антен.Характеристики:- Діаметр магніта - 117 мм- Кабель RG-58 - 4.6 м- Кріплення - DV 27Сумісність - антени Midland, Sirio, Lemm...
Ціна: 778 грн (з ПДВ)
USB програматор для портативних радіостанцій з KENWOOD сумісним роз'ємом. Програматор з роз'ємом під Kenwood застосовують для програмування радіостанцій на потрібні частоти, установки кодів CTCSS / DCS, регулювання рівнів потужності, призначення додаткових кнопок і інших функцій, які підтримує в..
Ціна: 410 грн (з ПДВ)
Гарнітура провідна. Функції PTT, VOX (голосове керування).  Сумісна з моделями портативних радіостанцій: Midland XT10 - XT70, G7, G7 Pro, G9 Pro З моделями автомобільних/портативних СВ радиостанцій: Midland M-10, M-20, Alan 42, Alan 42 Multi, Alan 42 DS...
Ціна: 665 грн (з ПДВ)
Гарнітура провідна. Сумісна з моделями портативних радіостанцій: Midland CT 590 S Midland  CT 990 EB..
Ціна: 760 грн (з ПДВ)
Оригінал!!! Зручне та надійне кріплення для розташування антени на канті водостоку або схожій поверхні. досить стійке до агресивних зовнішніх впливів дозволяє встановлювати будь-який тип антени під нахилом, при цьому без зайвих отворів у кузові запобігає виникненню корозії й іржі..
Ціна: 410 грн (з ПДВ)
Оригінал!!! Кріплення антени на дзеркало автомобіля. Дозволяє встановити будь-яку мобільну антену на дзеркало заднього виду, уникаючи некрасивих отворів в кузові...
Ціна: 300 грн (з ПДВ)
Особливості: -   Тангента подвійної дії – аналогова передача, передача через CBTalk App -   Функція Hands-Free для відповіді на дзвінки -   Можливість прослуховування музики по Bluetooth Характеристики: Динамік 3 Вт Подвійна клавіша ..
Ціна: 3,477 грн (з ПДВ)
Особливості: -    Тангента подвійної дії – передача в єфір з використанням BT адаптера WA-CB 2 pin, передача через CBTalk App -    Функція Hands-Free для відповіді на дзвінки -    Можливість прослуховування музики по Bluetoot..
Ціна: 3,988 грн (з ПДВ)
Використовується у випадках, коли потужність динаміка в радіостанції замала для комфортного користування. Номінальна потужність – 2 Вт, максимальна – 5 Вт. Опір 8 Ом. Не потребує додаткового живлення. Компактний розмір 65x55x65 мм. Комплектація: Комплект кріплення.   ..
Ціна: 460 грн (з ПДВ)
Використовується у випадках, коли потужність динаміка в радіостанції замала для комфортного користування. Номінальна потужність – 3 Вт, максимальна – 5 Вт. Опір 8 Ом. Не потребує додаткового живлення. Компактний розмір 100х60х60 мм. Комплектація: Динамік зі шнуром та конектор..
Ціна: 665 грн (з ПДВ)
Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)