Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс: +380 (67) 364 29 74
Навчання & чіп: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Клеми, роз'єми, кабелі

КЛЕМИ, РОЗ'ЄМИ, КАБЕЛІ ДЛЯ АВТО КУПИТИ

Клеми, роз'єми, кабелі для авто можна купити в нашому інтернет-магазині. Підібрати якісні комплектуючі для автомобіля в Україні завдання складне. Часто багато деталей неможливо знайти. Але асортимент інтернет-магазину Світахо постійно розширюється.

За доступною ціною можна купити:

  • Різновиди дроту броньованого
  • Роз'єми для авто, перемикачі, реле, датчики і адаптери
  • Швидкознімні клеми для авто купити, убезпечивши батарею від розкрадання

Ці прості електричні з'єднання - клеми, роз'єми, кабелі допоможуть вирішити багато завдань в комунікації електричних ланцюгів. Наші фахівці підберуть найбільш затребувані деталі і зможуть надати кваліфіковану консультацію.

Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 15 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вик..
Ціна: 3,003 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 14 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вик..
Ціна: 2,912 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 13 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вик..
Ціна: 2,776 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 11 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вик..
Ціна: 2,594 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 10 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вик..
Ціна: 2,457 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 9 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вико..
Ціна: 2,366 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 10 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вик..
Ціна: 2,321 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 8 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вико..
Ціна: 2,275 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 7.5 метрівРоз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вик..
Ціна: 2,184 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 7 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вико..
Ціна: 2,139 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 6.5 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту ви..
Ціна: 2,093 грн (з ПДВ)
Провід для з'єднання датчика з тахографом.Довжина 6 метрів.Роз'єм датчика з плоскими контактами.Відповідає всім вимогам ЄСТР.Провід має чотири ізольовані жили перетином 0.75 см2.Жили поміщені в міцний металорукав, покритий полімерною ізоляцією, стійкою до агресивного середовища.Закінчення дроту вико..
Ціна: 2,048 грн (з ПДВ)
Показано з 1 по 12 із 50 (5 сторінок)