Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс: +380 (67) 364 29 74
Навчання & чіп: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Таксометри

Ми займаємося продажем і сервісним обслуговуванням цифрових і аналогових тахографів, зчитуванням і аналізом даних. Світахо є першою компанією в Україні з надання даних послуг і вже має 20-річний досвід роботи.

Ми співпрацюємо з міжнародним концерном Stoneridge Electronics - світовий лідер з виробництва електроніки, тахографів, вимірювальних приладів для транспорту. Якість продукції цього концерну визнано в багатьох країнах.

Що ж пропонуємо своїм клієнтам.

Компанія Світахо реалізує:

  • Нові та б/у тахографи. Тахограф - це бортовий прилад для траспортного засобу, який контролює і реєструє такі параметри: пробіг автомобіля, швидкість, час відпочинку і роботи водія. Дані прилади широко поширені в країнах Європи. Вони допомагають забезпечити водію правовий захист і сприяють безпеці на дорозі. Тахографи значно спрощують розрахунки із замовником. Ви можете придбати цифровий тахограф з повним пакетом комплектуючих.
  • Обладнання, аксесуари і програмне забезпечення.
  • Таксометри. Даний прилад незамінний для працівників маршрутного транспорту і таксі. Він дозволяє розрахувати плату за проїзд. З нашою компанією купити таксометр в Україні стало набагато простіше.
  • Спідометри, обмежувачі швидкості, термографи.
  • Кондиціонери та обігрівачі, а також запчастини до них.

Компанія Світахо займається не тільки реалізацією тахографів, таксометрів, але і навчає водіїв, як правильно ними користуватися. Для цих цілей був створений спеціальний навчальний центр. Також ми надаємо окремі курси для автослюсарів, які займаються установкою даного обладнання.

У даній категорії немає товарів.