Продаж: +380 (67) 802 85 83
Сервіс: +380 (67) 364 29 74
Навчання & чіп: +380 (67) 360 44 32
Кошик

Термографи

Для того, щоб Ваше авто завжди знаходилося в робочому стані, необхідно встановити термограф. Він дозволяє виміряти температуру та вологість у вантажному відсіку автомобіля, і підтримувати її в стабільному режимі. Адже під час експлуатації та через зношування деталей можуть виникати температурні аномалії, які можуть привести до негативних результатів.

Рефрижераторний транспорт - найважливіша ланка в ланцюзі постачання продукції. Якщо відбувається збій в тій важливою складовою, то це може привести до втрати споживчих характеристик вантажу.

Недотримання температурного режиму небезпечно в кінцевому підсумку для здоров'я споживача, особливо це актуально при доставці медикаментів і продовольчих товарів. Саме тому багато торгових підприємств та замовників ретельно стежать за дотриманням температурного режиму. Щоб відгородити себе від рекламацій з боку замовників необхідно дотримуватися всіх правил перевезення, головною умовою якої є дотримання температурного режиму. Розв'язати цю проблему допоможе автомобільний термограф, який допоможе не тільки виміряти вологість і температуру в вантажному автомобільному відсіку, але буде підтримувати ці параметри в заданому режимі. Купити термограф високої якості і за доступною ціною ви зможете в нашій компанії. На всі прилади ми надаємо гарантію. Особливим попитом у наших покупців користується термограф LOGGICAR-E, який являє собою двоканальний самописний прилад, який правильно і з високою точністю вимірює вологість і температуру в вантажному відсіку автомобіля. Самописний двоканальний прилад може працювати з двома датчиками температури, які можуть вимірювати одночасно температуру приміщення і температуру товару. Також може проводитися вимір вологості та температури одночасно. За допомогою вбудованого принтера здійснюється швидка роздруківка звітів для надання фіксованих вимірювань і документування їх для надання замовнику.

Термограф дозволить уникнути цих моментів. У нас Ви зможете придбати термографи, спідометри, лічильники мотогодин, за доступною ціною. На всі термографи надається гарантія!

У даній категорії немає товарів.